sadsad x
asdasd

2020’ nin Modası: Desenli Maskeler

26 Ekim 2020

Moda sektörü küresel salgınla mücadele ederken yeni çalışmalar yapmaya da devam ediyor. Birbirinden özgün maskeler rengarenk desenlerle bir araya gelerek stilinize renk katmaya hazırlanıyor. Kıyafetlerle uyumlu olarak kullanılabilecek desenli maske modelleri tüm dünyayı etkisi altına alan Covid – 19 virüsünden sonra moda olmaya başlıyor.

Modaya Uyumlu Canlı Renk Seçenekleri

Farklı renk ve model seçeneklerine sahip olan maskeler arasında filtreli ve filtresiz seçenekler bulunuyor. Giyim sektöründe mankenlere maske takılmaya başlanmasıyla birlikte iyice hızlanan yeni trend sosyal izolasyon sağlarken ve salgının yayılma hızını yavaşlatırken kıyafetlerle birlikte kullanabileceğiniz aksesuar olarak ön plana çıkıyor.

Dünyanın birçok ülkesinde ilgi görmeye başlayan 2020 yılının yeni modası desenli maskeler her yaştan ve cinsiyetten kişiye göre uygun olabilecek biçimde tasarlanıyor. Stilinizi en ilginç şekilde vurgulayabileceğiniz desenli maske modelleri arasında tek renkli modeller yer aldığı gibi aynı zamanda birden fazla renkle tasarlanan seçenekler de bulunuyor.

Çift kademeli iplerle dizayn edilen modeller ensede sabitlenebilir özellikleriyle dikkat çekiyor. Diğer maskeler gibi kulaklarda kullanıma bağlı kızarıklık oluşturmayan maskeler güvenli bir kullanım imkanı veriyor. Modaya uyumlu şekilde giyinebilmenizi sağlayan desenli maskeler nefes aldığınız zaman dışarıdaki kirli havayı engelliyor. İçerideki hava ise aynı şekilde filtrelenerek dışarıya atılıyor.

Özgün ve Yenilikçi Tasarımlar

Kullanıcıların dış ortamla temas etmelerini engelleyen desenli maskelerin üzerinde çizgi film karakterleri, film karakterleri, çiçek motifleri ve geleneksel motifler gibi pek çok farklı desen bulunuyor. Gündelik kullanım için uygun olan bu maskeleri rahat bir şekilde sizler de kullanabilir ve stilinize farklı bir aksesuar katabilirsiniz.

Stilinizi canlandırmak için tercih edebileceğiniz desenli maskeleri giymeyi düşündüğünüz kıyafetleriniz ve aksesuarlarınızla eşsiz bir uyumluluk içerisinde kullanabilirsiniz. Yeni nesil teknolojilerle dizayn edilen desenli maskeleri aynı zamanda tekrar yıkanabilir özelliklere de sahiptir.

Maskenizi kullandıktan sonra tekrar yıkayarak ilk günkü formuna kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Rahat ve konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz maskeler yüzünüzü sıkmadan ve terletmeden işlevsel özelliklerini yerine getirir. Maskeleri seçerken tıbbi özelliklere sahip olup olmadığını kontrol etmeniz yeterlidir.

Bu Fırsatları Kaçırma!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.