sadsad x
asdasd

Kadın Tayt

Filtre
Filtre

Taytlar, spor aktivitelerinden gündelik yaşama kadar istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz giyim parçalarıdır. Rahat yapısı, esnek kumaşı ve vücut hatlarına iltifat eden tasarımları kadın taytların beğenilerek giyilmesini sağlar. Sayfamızda sizler için hazırladığımız kategoride uzunlukları, tasarım detayları, kumaş yapıları ve daha birçok farklı özellikleri değişiklik gösteren ürünler yer alır. Kategorimizdeki kadın tayt çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir, sağlığınızı destekleyecek egzersizler arasında bu kıyafetleri giyebilirsiniz. Spor için özel olarak tasarlanmış kıyafetlerin rahatlığından yararlanabilirsiniz. Egzersiz sırasında sınırlarınızı zorlamanız ve olabilecek en yüksek performansınızı göstermenizi sağlayacak hareket özgürlüğüne kavuşabilirsiniz. Kadın tayt modellerini, rahat bir giyim tarzını benimsediğiniz gündelik yaşamda da tercih edebilirsiniz. Uzun süre ayakta durmanız gereken veya sürekli hareket halinde olacağınız yoğun günlerde taytlarla beraber gelen tüm konfordan yararlanabilirsiniz. Gündelik yaşamınızda sportif bir şıklık sergilemenizi sağlayacak kombinleri Bross ürünleri ile yapabilirsiniz.

Uzun Kadın Taytlar

Kadın tayt modellerinin çeşitlilik gösterdikleri bir detayları uzunluklarıdır. Taytların hangi uzunlukta olacağını seçerken hem hava sıcaklığını hem de kişisel giyim tercihlerinizi göz önünde bulundurmanız önerilir. Farklı uzunluklardaki tasarımların estetik duruşları ve tarzlarının da tamamıyla değişmesi de önemli bir özellikleridir. Bross olarak sizler için hazırladığımız kategoride bilek hizasının üstünde biten, bilek hizasında sonlanan ve diz altında olan ürün seçenekleri mevcuttur.

 

Uzun kadın tayt modelleri hem açık hava hem de kapalı mekan aktivitelerinde tercih edilebilir. Koşu gibi dinamik sporların yanı sıra yoga gibi daha sakin etkinliklerde de giyime uygundur. Uzun modeller, gündelik yaşamda en sık kullanılan tasarımlar olarak bilinir. Bacakları sararak vücut hatlarını zarif şekilde ön plana çıkarır.

 

Doğa yürüyüşü gibi değişken çevreye sahip bir spor aktivitesine katılacaksanız uzun tasarımlara sahip taytları tercih etmeniz önerilir. Bileğe kadar inen kumaş sayesinde cildinizin korunmasını sağlar. Bu özelliği, çevreden gelebilecek zararların önlenmesine yardımcı olur. Doğa yürüyüşlerinde ciltte oluşabilen çizilme benzeri yaralanmalara karşı vücudu korur. Çevre şartlarının daha kontrollü olduğu durumlarda istediğiniz uzunluğa sahip kadın tayt seçimi yapabilirsiniz.

Diz Altı Kadın Tayt Modelleri

Yaz ve bahar aylarının sıcak havalarında giyime uygun bir kadın tayt arıyorsanız diz altında sonlanan modellere göz atabilirsiniz. Diz altına kadar bacakları sararak inen tayt, nefes alabilir kumaş yapısına sahiptir. Cildin nefes almasına yardımcı olan materyal nem ve ısı dengesinin korunmasını sağlar. Diz altında sonlanması, bacakların fazla sıcaklamasını engeller. Tüm bu özellikleri yaz aylarında keyifli bir giyim süreci sağlar. Bross olarak sizlere sunduğumuz diğer ürün modellerinde olduğu gibi hem sporda hem de gündelik hayatta giyime uygun özellik gösterir.

 

Diz altında sonlanan tasarım, bu bölgede toplanma yapmaz. Kumaş materyali diz altını sararak burada sonlanır. Bacağı fazla sıkmadan sonlanan kumaş, kızarıklık, kaşıntı benzeri istenmeyen durumlara yol açmaz. Kumaşın esnek yapısı sayesinde kazanılan bu özellik, doğru beden seçimine bağlıdır. Kadın tayt modellerinin sağladığı tüm özelliklere ulaşmak için vücut ölçüleriniz ile uyumlu beden seçeneğini alışveriş sepetinize eklemeniz gerekir. S’den başlayarak XXL’a kadar çıkan beden alternatifleri diz altı kadın tayt modelleri ve diğer modellerin çoğunluğunda sunulur. Bedenlerin çeşitliliğinden yararlanabilir, size uygun olan ölçülere sahip tayta hemen sahip olabilirsiniz.

Esnek Kadın Tayt Tasarımları

Konforlu bir giyim sürecine sahip kadın tayt modelleri bulmanız için özel olarak hazırlanan kumaş yapıları bulunur. Cilt üzerinde yumuşak bir his bırakan tayt kumaşları aynı zamanda esnek özellik gösterir. Esnek olmaları hem spor aktivitelerinde hem de gündelik yaşamda giyimi sırasında fayda sağlar. Gündelik yaşamda yoğun olduğunuz günlerde, taytların ekstra esnekliği sayesinde kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Spor aktiviteleri sırasında kaslarınızı esnetirken, farklı egzersizleri yaparken ve yeni hareketler denerken bu kumaş yapısından yararlanabilirsiniz. sizinle birlikte hareket ederek esneyen kumaşlar, cildinizin üzerinde ikinci bir deri gibi hissettirir. Vücudunuzu fazla sıkmadan veya cilt sağlığınızı tehdit etmeden hareketlerinize uyum sağlar.

 

Kadın tayt seçimi sırasında uygun beden ölçüleri tercih etmeniz, kumaş yapısının esnekliğinden yararlanmanızı da etkiler. Vücut ölçülerinize göre fazla dar bir bedene sahip kadın tayt alırsanız istediğiniz gibi hareket edemediğinizi fark edebilirsiniz. Kumaşın sizi kısıtladığını ve spor aktivitelerinde gösterdiğiniz performansı düşürdüğünü gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca kumaşın darlığına bağlı olarak cilt üzerinde oluşan kızarıklıklarla karşılaşabilirsiniz. Fazla geniş bir bedene sahip ürün tercih ederseniz vücudu sararak gerekli şekilde desteklemeyen spor giyim parçalarına sahip olabilirsiniz. Vücudu desteklemeyen bir alt giyim parçası, farklı bölgelerinde kumaşın sarkmasına neden olabilir. Bu durum sürekli olarak kıyafetinizi düzeltmeniz gereken rahatsız edici sonuçlara yol açabilir. S’den XXL’a kadar değişen beden yelpazesinde doğru kadın tayt seçimi yaparak tüm bu problemlerden kaçınmayı başarabilirsiniz. Markamızın sunduğu kaliteli ve esnek kumaş yapısının keyfini çıkarabilirsiniz.

Toparlayıcı Kadın Tayt Seçenekleri

Kategorimizin en popüler kadın tayt modelleri arasında toparlayıcı özelliklere sahip ürünler yer alır. Sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özelliklere sahip tasarımlar, ince bir görüntü elde etmenizi sağlar. Vücuda zarif bir hava katan kumaş yapısı, cilt üzerinde herhangi bir rahatsızlık hissi uyandırmaz. Açık hava spor aktiviteleri, gündelik yaşam, koşu, yürüyüş, yoga, dans ve daha birçok farklı alanda giyime uygun özellik gösterir. Siyah rengi ile bacakları daha uzun ve ince görünmesine yardımcı olur. Siyah renginin bu etkisi toparlayıcı kumaş yapısı ile birleştiğinde ortaya harika sonuçlar çıkar.

 

Sıkılaştırıcı kumaş yapısı, genel vücut ölçülerinin toparlanmasına yardımcı olur. Bacakların, basen ve bel çevresinin inceltilmesini sağlar. Etkisini üç santime kadar daha sıkı ve ince bir görüntü oluşturarak gösterir. Bross olarak sayfamızda sunduğumuz diğer ürünlerin aksine, toparlayıcı modellerde tek ebat bulunur. Beden seçenekleri bulunmayan sıkılaştırıcı kadın tayt çeşitleri, direkt olarak alışveriş sepetinize eklenebilir. Üç santimetreye kadar sıkılaştırma etkisini, 53- 75 kilogram aralığında gösterir. Tek ebat şeklinde sunulan ürünün ölçüleri, bu vücut ağırlığı aralığındaki kadınların giyimine uygundur.

Spor Kadın Tayt Fiyatları

Elastan kumaş yapısı ile esneklik sağlayan, canlı siyah rengi ile spor şıklığı artıran kadın tayt modelleri, indirim fırsatlarıyla sayfamızda yer alır. Kadın tayt fiyatları, Bross olarak sunduğumuz online alışveriş kampanyalarına göre değişiklik gösterir. Fiyatların değişmesinde ürünlerde yer alan ek baskılar ve tasarım detayları da rol oynar. Taş baskılı kadın tayt çeşitleri, kombinlerine hareketli bir görüntü katmak isteyenlerin göz atabileceği tasarım detayları arasındadır. Taş baskılar, taytların ayak bileğini sardığı bölgede yer alır. Beyaz taşlar, siyah kumaş üzerinde dikkat çekici bir tarz oluşturur. Kategorimizdeki ürünleri incelerken baskı detaylarına sahip ürünlerle diğer modellerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Ürünleri istediğiniz kriterlere göre sıralayarak kadın tayt fiyatları inceleyebilirsiniz. Spor giyim ihtiyaçlarınızı bütçeniz dahilinde kadın tayt fiyatları ile karşılayabilirsiniz. Kaçırılmayacak Bross kampanyalarından yararlanarak kadın tayt seçimi yapabilir, uzun ömürlü bir giyim süreci elde edebilirsiniz. Çamaşır makinesinde kolay şekilde temizlenen ürünler, siyah rengin canlılığını uzun süreler korur. Böylece uygun fiyat aralıklarıyla ulaştığınız spor giyim parçaları vazgeçilmez bir kıyafetinizin halini alır. Renklerinin canlılığı ile spor şıklığını ve kaliteyi yansıtan kadın tayt modellerini satın alabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.