sadsad x
asdasd
Filtre
Filtre

Kadın Sneaker Çorap

Çoraplar kadınlar için vazgeçilmez parçalardır. Külotlu çoraptan, babet çoraba, desenli çoraptan, diz altı çoraplarına, patik çoraptan, soket çoraba kadar birçok çeşit ve modeli kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Sneaker çorabı daha çok kadınlar pantolonların altına tercih ederler. Hem günlük olarak hem de spor şık kıyafetlerinizde kullanabileceğiniz Bross 3’lü Paket Düz Sneaker Kadın Çorap modelini, Bross 3’lü Karpuz Desenli Sneaker Kadın Çorap modelini, Bross 5’li Simli Kadın Sneaker Çorap modelini, Bross 3’lü Renkli Puan Desenli Sneaker Kadın Çorap modelini, Bross 6’lı Simli Puan Desenli Sneaker Kadın Çorap modelini bross.com.tr’de bulabilirsiniz.

En çok tercih edilen sneaker çorap modelleri bross.com.tr’de. Bross 3’lü Paket Düz Sneaker Kadın Çorap modelini, kot pantolonlarınız ve siyah kanvas pantolonlarınız ile ister botun içine isterseniz spor ayakkabı içine giyebilirsiniz.

Sneaker çoraplar daha rahat etmenizi sağlar. Sneaker çoraplar çeşitli renk ve desenlerde üretilmiştir. Her kadının zevkine ve trende göre tasarlanmıştır. Daha çok rahatlığı ön planda tutan sneaker çoraplar ile günlük yaşamınızda çok rahat edeceksiniz. Genelde kadınlar, soket çoraplar spor ayakkabıların üzerinden gözüktüğü için pek tercih etmiyorlar. Soket çorapları genelde botun içine tercih ediyorlar, fakat sneaker çorap giydiğinizde pantolonunuzun içinden gözükmeyecek olup daha şık bir görüntü olacaktır.

Kadın senaker çorabını çamaşır makinesinde 40 derecede yıkayabilirsiniz. Ayrıca kurutma makinesinde kurutabilirsiniz. bross.com.tr’den sneaker çorapları satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.