sadsad x
asdasd

Kadın Külot

Filtre
Filtre

Basit bir giyim parçası gibi görünen iç çamaşırlarının tasarımı, tüm vücudun konforu üzerinde direkt etkiye sahiptir. Özellikle kadın külot seçimi hem fiziksel hem de zihinsel bir rahatlık oluşturabilir. Renkleri, deseni ve tasarımı ile kişisel zevkinizi yansıtan tasarımların giyilmesi oldukça önemlidir. Size uygun ürün modellerini tercih ettiğinizde daha özgüvenli hissedebilirsiniz. İç çamaşırlarınızı severek giydiğinizde üstüne yapacağınız kıyafet kombinlerini daha çok sevebilirsiniz. Bross olarak özenle hazırladığımız kadın külot kategorimiz, beğendiğiniz iç çamaşırlarına ulaşmayı kolaylaştırır. Tasarımlarımız sürekli olarak yenilenir ve renk yelpazemiz güncellenir. Kategorimizi takip ederek farklı kadın külot modelleri alabilir, dolaplarınızdaki çeşitliliği genişletebilirsiniz.

Dantelli Kadın Külot Modelleri

Kadın külot tasarımlarında sıklıkla kullanılan detaylardan birisi, dantellerdir. Dantel detayı, düz bir tasarıma daha çekici ve zarif bir hava kazandırır. Dantele yoğunlukla yer verilen modellerin yanı sıra sadece belirli bölgelerde küçük miktarlarda bulunduğu kadın külot seçenekleri de bulunur. Bel çevresinin dantel detaylarıyla çevrelediği modeller, sayfamızda sunulan ve popüler olarak tercih edilen seçenekler arasındadır. Dantelin estetik duruşları kadar kumaş yapıları da özenle tasarlanır. Cilt ile direkt temas halinde olduğundan yumuşak bir hisse sahiptir. Dantelle birleşen kadın külot kumaşı, vücudu saran ince bir lastiğe sahiptir. Lastik yardımıyla bel çevresinden düşmeden rahat şekilde kalmasını sağlar. Lastiğin ve dantelin yumuşaklığı, cilt üzerinde kızarıklık, kaşıntı, fazla sıkmaya bağlı oluşan izler gibi problemlerin önüne geçer. Gün boyu cildi rahatsız etmeyen, sağlıklı bir giyim süreci sağlar.

 

Dantel detaylarının belin tamamıyla çevresinde yer aldığı modeller dikkat çekici seçeneklerdir. Dantelin sadece belin yan kısımlarında bulunduğu daha sade model alternatifleri de bulunur. Bu ürün seçenekleri, kadın külot seçimi yaparken dantel detayına yer vermek isteyen ancak sade tarzı da elden bırakmak istemeyenlerin favorisidir.

 

Külotların bacaklarla birleştiği kısmı saran dantel detaylarının yer aldığı tasarım alternatifleri de kategorimizin bir parçasıdır. Bacakların üst kısmını saran dantellere sahip kadın külot modelleri, beğenilen bir tarzı yansıtır. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu tasarımlardaki dantel detayı da bacağı fazla sıkmayacak şekilde hazırlanmıştır.

 

Kategorimizdeki kadın külot ürünlerini istediğiniz kriterlere göre sıralayabilir, dantel detaylarına sahip tüm tasarımları ve renk alternatiflerini görebilirsiniz. Dolaplarınıza farklı tasarım ve tarzdan dantelli modeller ekleyerek o günkü ruh halinize uygun iç giyim seçiminizi yapabilirsiniz. Kendinizi giyerken iyi hissedeceğiniz, konforlu, işlevsel ve zarif tasarımlara sahip ürünlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yüksek Bel Kadın Külot Seçenekleri

Giyim ihtiyaçlarına uygun kesim tiplerine sahip kadın külot çeşitleri sizlerle buluşturulur. Ürünlerin birbirinden ayrılmasını sağlayan tasarım özellikleri arasında bel yükseklikleri yer alır. İç giyim parçalarının bel yükseklikleri hem kişisel tercihlerinize hem de üstüne giydiğiniz kıyafetlerin çeşidine göre değişiklik gösterir. Örneğin alt karın bölgenizde dekolte bulunan bir kıyafet giyecek iseniz yüksek bel modeller yerine düşük bel tasarımlara yönelebilirsiniz. Böylece kıyafetinizin kenarından iç giyim parçalarının görünme riskinden kaçınabilirsiniz.

 

Yüksek bel kadın külot çeşitleri, alt karına doğru yükselen tasarım özelliklerine sahiptir. Bu tasarımın sağladığı destek ve konfor hissi, günlük kullanım için popüler olarak tercih edilmesini sağlar. Yüksek bel tasarımların sağladıkları özellikler, işlevsel faydalarıyla sınırlı değildir. Estetik duruşları ve vücut hatlarını zarif şekilde sunan görüntüleriyle de beğenileri toplayan modellerdir. Yüksek bel modellerde hem dantelli hem de düz tasarım alternatifleri bulunur.

 

Dolaplarınıza birbirinden farklı bel yüksekliklerine sahip ürün modellerini eklemeniz önerilir. Giyim ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan kadın külot seçimi yapabilir, her gün kombininize uygun olan parçayı tercih edebilirsiniz.

Elastan Kadın Külot Çeşitleri

Kumaş yapıları, giyim süreci boyunca yüksek konfor sağlayan kadın külot modellerine ulaşmanın sırrıdır. Elastan kumaşlar, esnek ve yumuşak bir yapıdadır. Cilt ile direkt temas halinde olan giyim parçalarında kullanmak için harika bir kumaş tercihidir. Nefes alabilir bir kumaş yapısı bulunduğundan cilt sağlığını destekler. Uzun saatler boyunca giyimde bile cildin havasız kalmasını engeller. Hem kışın hem de yazın giyime uygun özellik gösteren bir kumaştır.

 

Elastan kumaşlar kaliteli yapısı sayesinde vücut hatlarına uyum sağlar. Cildi fazla sıkmadan sarar ve ihtiyacınız olan desteği sunar. Elastan kumaş yapısının tüm konforundan ve özelliklerinden yararlanmak için doğru beden seçiminin yapılması oldukça önemlidir. Bross olarak sizler için hazırladığımız kategoride vücut ölçülerinize uygun kadın külot bedenini bulmak oldukça kolaydır. Beden seçenekleri S, M, L ve XL şeklinde sunulur. Büyük beden için özel olarak tasarlanmış elastan kadın külot çeşitleri de sunulur. Büyük beden ürünlerde XXL, 3XL ve 4XL alternatifler vardır. Cilt sağlığını destekleyen kumaş yapılarına sahip ürünler arasından seçiminizi hemen yapabilirsiniz. Vücut ölçülerinize harika bir uyum sağlayacak bedeni alışveriş sepetinize eklemeye başlayabilirsiniz.

İkili Paketlerde Kadın Külotlar

Dolaplarda çok fazla sayıda bulunmasına ihtiyaç duyulan giyim parçaları arasında kadın külot modelleri yer alır. Bross olarak sizlere özel hazırladığımız kategoride bu spesifik ihtiyaca bir yanıt niteliğinde olan çoklu alım fırsatları mevcuttur. İkili paket kadın ürünleri, kategorimizin en sevilen parçaları arasındadır. Beğendiğiniz renge, bel hizasına, dantel detayına, kumaş yapısına sahip ürünü bulduğunuzda tek bir alışveriş süreciyle istediğiniz sayıda parçaya ulaşabilirsiniz. İndirim fırsatlarıyla sunulan ikili alım olanaklarından yararlanabilirsiniz. Paketleri alışveriş sepetinize eklediğiniz anda iki tane kadın külot modelini satın alabilirsiniz.

 

İki paketlerde, renkleri de dahil olmak üzere tasarımlarının tüm detayları ile birbirinin aynısı olan ürünler yer alır. Kategorimizde, gündelik yaşamda giyim için isteyebileceğiniz tüm renk alternatifleri sunulur. Ten rengi, popüler olarak kullanılan iç giyim renkleri arasında ilk sıralarda yer alır. Normal cilt rengine yakın bir tonda olacak şekilde hazırlanmış tasarımlardır. Bu özellikleri hem açık hem de koyu renkli kıyafetlerin altından giymek için ideal parçalar olmalarını sağlar. Kıyafetin altından iç giyim parçası görünme riski olmadan rahatça günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz. Ten rengi iç giyim parçalarının bu kolaylığından hemen yararlanabilirsiniz.

 

Kategorimizden ulaşabileceğiniz diğer renk seçenekleri arasında siyah, gri ve beyaz yer alır. Klasik ve sade renkler, kolay kullanımları sayesinde sıklıkla tercih edilir. Bu temel renklerin her kadının dolabında yer alması önerilir. Düz renklere sahip ürün modellerinin yanı sıra, desenli alternatifler de bulunur. Beyaz, kırmızı ve mor tonlarının uyum içerisinde bir araya getirildiği, dudak desenli seçenekler bunlardan birisidir. İç giyim parçalarında eğlenceli tasarımları sevenler desenli ürün modellerimize göz atabilir. 

İndirimli Kadın Külot Seçenekleri

Kadın külot fiyatları, çoklu alım seçenekleri, ürünlerin kumaş yapısı, dantel detayları, bel kesimleri, renkleri ve daha birçok farklı özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenir. İndirimlerle sunulan kadın külot fiyatları, alışveriş sepetinizi istediğiniz tüm ürünlerle doldurmayı kolaylaştırır. Dolaplarınızı Bross kalitesiyle baştan sona yenilemek isteseniz dahi bunu bütçeniz dahilinde başarabilirsiniz. Kadın külot fiyatları ürünlerin sezonlarına göre de değişiklik gösterir. Kategorimizde yeni sezonun son çıkan ürünlerine, moda trendlerine uygun tasarımlara ve bu ürünlerin kampanyalı fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Fiyat aralıkları, Bross online alışveriş süreci, külot modellerinin özellikleri ile ilgili merak ettiklerinizi sayfamızda bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.