sadsad x
asdasd

Erkek Çorap

Filtre
Filtre

Gündelik olarak yaptığınız kombinlerin içinde kendinizi rahat hissetmeniz kıyafetlerin seçiminden direkt olarak etkilenir. Üst ve alt giyim parçalarının özenle seçilmesi, kolayca hatırlanan durumlar olsa da sıklıkla unutulan ve gerekli dikkat gösterilmeyen giyim parçaları da bulunur. Çoraplar, bu giyim parçaları arasında yer alır. Tüm vücudun yükünü taşıyan ayakların konforu, doğru çorap seçimine bağlı bir faktördür. Bross olarak sizler için hazırladığımız erkek çorap kategorisi, gün boyu rahatlığı korumanıza yardımcı olacak ürünleri içerir. Tasarımlarından boyutlarına kadar her bir detayıyla zengin bir ürün yelpazesi bulunur. Her yaştan ve zevkten bireyin kendine uygun bir erkek çorap bulması, Bross kalitesi ile mümkündür.

 

Sayfamızda sunulan ürün yelpazesi içerisinde küçük çocukları mutlu edecek ve yetişkinleri güldürecek tasarımlar da mevcuttur. Ürün detayları ile birlikte paylaştığımız erkek çorap modelleri fotoğraflarına göz atabilirsiniz. Böylece temel bir giyim ihtiyacınızı karşılayan alışverişi yaparken tasarım özellikleriyle de size uyan ürünleri alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Bross’la internet üzerinden alışveriş konforu, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan tamamlanan işlemler ve erkek çorap indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Renkli Erkek Çorap Modelleri

Kategorimizin ön plana çıkan ürünleri arasında birbirinden farklı tasarımlara sahip renkli erkek çorap modelleri yer alır. Baskılara, desenlere ve farklı yazılara sahip modeller, çoraplarıyla kişisel zevkini ortaya koymayı sevenlerin favorisidir. Hem ev ortamında hem de dışarıda giyime uygun özellik gösterir. Son zamanlarda oldukça sık tercih edilen baskılar arasında, meyveler yer alır. Farklı meyvelerin sevimli baskılarının bulunduğu erkek çorap seçenekleri, birçok farklı kombinin tamamlanmasında kullanılabilir. Limon, havuç, muz, kivi ve ananas gibi tatlı baskılara sahip modelleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Farklı renklerdeki ürünlerde bulunan meyve baskıları arasından en sevdiklerinizi online alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.

 

Kırmızı canlı baskıları ile beğenileri toplayan erkek çorap tasarımlarından bir diğeri, sevgililere özel hazırlanan ürünlerdir. Aynı paket içerisinden iki çift çorabın çıktığı bu set, sevgiliniz ve sizin için özel olarak tasarlanmıştır. İki üründe de bulunan kırmızı kalp baskısı, birlikte paylaşacağınız hoş bir giyim parçası olabilir. Koyu ve açık gri, lacivert gibi farklı renk seçenekleri, sevgililere özel kalp desenli çorapta sizlerle buluşturulur.

Eğlenceli Desenlere Sahip Erkek Çoraplar

Tasarımını gördüğünüz anda gülümseten eğlenceli erkek çorap modelleri de sayfamızın bir parçasıdır. Özellikle yılbaşı gibi özel dönemler için hazırlanan tasarımlarımız bu konuda isminden söz ettiren seçeneklerdir. Üzerinde noel baba, geyikler, elfler, kar ve yılbaşı ağacı gibi güzel baskıların yer aldığı ürünler vardır. Baskıların tasarımları birbirinden farklıdır ve noel baba gibi figürlere komik detayların eklendiği erkek çorap modelleri sunulur. Yılbaşına özel erkek çorap ürünlerinde kırmızı, yeşil ve beyaz gibi renkler kullanılır. Bu renklerin uyumlu şekilde bir araya getirilmesi yılbaşı ruhunu harika şekilde yansıtan tasarımlar elde etmeyi sağlar.

 

Yılın özel bir zamanına uygun şekilde hazırlanmış tasarımlar arasında Cadılar bayramına özel çoraplar da yer alır. Ekim ayının son gününde kutlanan hayalet hikayeleri, şekerler ve eğlence içeren bu bayramı yansıtan baskıları bulunur. Bross olarak sizler için hazırladığımız, bayram havasına sahip baskılar arasında; balkabağı, cadı süpürgesi, cadı şapkası, dolunay, yarasa, örümcek ağı, iskelet ve zombiler bulunur. Kombinlerinize ve gardırobunuza bu eğlenceli baskılara ve canlı renklere sahip çorapları eklemek isterseniz sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Cadılar bayramı ve yılbaşı gibi dönemsel çorapları sadece bu zamanlarda değil, yılın her gününde giyebilirsiniz.  Sevdiğiniz bayramları ve kutlamaları hatırlatan desenleri istediğiniz her zaman taşıyabilirsiniz.

Uzunlukları Farklı Erkek Çorap Çeşitleri

Kombinlerinizde tercih ettiğiniz alt giyim parçalarına ve ayakkabılara göre erkek çorap modelleri seçilmesi gerekir. Çorapların uzunlukları, diğer giyim parçalarından en çok etkilenen detaylar arasındadır. Çorap uzunluklarının doğru seçilmesi estetik ve şık kombinler yaratmanızı sağlar. Bross olarak sizler için hazırladığımız ürün yelpazesinde birbirinden farklı uzunluklara sahip erkek çorap ürünleri vardır. Ürün çeşitliliği hem tasarımıyla sizi mutlu eden hem de uzunluğu ile tüm kombini tamamlayan çoraplara ulaşmanızı sağlar.

 

Normal uzunluktaki modeller, özellikle kış mevsiminde sıklıkla tercih edilir. Botların içerisine giymek için çorap arıyorsanız bilek hizasında biten modellerden uzak durmanız önerilir. Yüksek seviyede bir konfor ve soğuk havadan korunmak amacıyla normal uzunluktaki ürünlere göz atabilirsiniz. Bilekte biten modeller de popüler olarak ihtiyaç duyulan seçeneklerdir. Spor ayakkabılar gibi farklı türden giyim parçalarıyla birlikte kullanılan tasarımlar, gündelik yaşamda tercih edilebilir. Bilekte sonlanan modellerin ayakkabıların kenarından görünebileceğinin unutulmaması gerekir. Bu nedenle eğlenceli ve dikkat çekici tasarımlara sahip çorapları profesyonel iş ortamlarında giymekten kaçınmanız önerilir. Bunun yerine sade modellere veya babet çoraplara yönelebilirsiniz. Babet çoraplar, ayakkabı kenarından asla görünmemesi gereken ortamlar ve kombinler için özel olarak tasarlanmış modellerdir. Her uzunluktan çoraptan gardırobunuzda birkaç tane bulunması önerilir. Böylece ihtiyaç duyduğunuz anda ayağınıza geçirip çıkabileceğiniz kurtarıcı ürünleriniz bulunur.

Çoklu Alım Seçeneklerine Sahip Erkek Çoraplar

Bross olarak sizler için hazırladığımız alışveriş kolaylıkları arasında çoklu alım fırsatlarına sahip erkek çorap ürünleri yer alır. Çoklu alım, tek bir ürünle tüm çorap ihtiyaçlarınıza ulaşmanızı sağlar. Aynı set içerisinde benzer tasarım özelliklerine sahip çoraplar yer alır. Çoklu alıma özel erkek çorap fiyatları, kaçırılmayacak fırsatlara ve alışverişi eğlenceli kılan indirimlere sahiptir. Çoklu alım olanaklarından yararlanarak çorap eksiklerinizi hemen giderebilir, uygun bir fiyatla birden fazla kaliteli ürün almanın keyfini tadabilirsiniz.

 

Çoklu alım olanağı bulunan erkek çorap seçeneklerinden birisi, bilekte biten modellerdir. Gündelik kullanımda en çok ihtiyaç duyulan bu modelleri toplu şekilde alabilirsiniz. Siyah, gri, lacivert, kahverengi gibi en çok ihtiyaç duyulan renkleri içeren setleri tercih edebilirsiniz. Bu çoklu alım setleri sayesinde dışarı çıkarken giyim ihtiyaçlarınızı karşılayan temiz bir çorap kalmadığını görme riskinden kurtulabilirsiniz. Haftanın her gününde temiz ve yaptığınız kombine uygun bir erkek çorap modeline ulaşabilirsiniz.

İndirimli Erkek Çorap Fiyatları

Erkek çorap fiyatları, ürünlerin birçok farklı özelliğine göre belirlenir. Fiyat aralıklarının belirlenmesinde etkin özelliklerinden birisi kumaş kalitesidir. Sizler için özenle hazırladığımız çoraplarda cilt dostu iplik materyalleri kullanılır. Yumuşak iplikler, gün boyu giyimde bile cilt sağlığını tehdit etmez. Nefes alabilir bir iplik yapısı bulunduğundan terleme benzeri problemler minimum düzeye indirilir. Erkek çorap fiyatları belirlenmesinde rol oynayan özelliklerden bir diğeri, renk ve baskılarının yüksek kalitesidir. Dikkatle seçilen boyar maddeler ve baskılar, sağlık için herhangi bir tehdit oluşturmaz. Kalitesi sayesinde cilt üzerine renk çıkması benzeri sorunlar oluşmaz. Uzun ömürlü bir kullanımda bile baskılarını ve renklerinin canlılığını koruyan ürünler sunulur.

 

Bilek, babet, uzun erkek çorap fiyatları, ürünlerin bu özelliklerine göre de değişiklik gösterir. Uzunlukları farklılık gösteren ürünler arasından seçiminizi yaparken fiyat aralıklarını karşılaştırmanız da mümkündür. Yazlık ve kışlık ipliklere sahip erkek çorap fiyatları da değişir. Kategorimizde yılın farklı zamanlarında giyim için özel olarak tasarlanmış ürünler mevcuttur. Yazlık modellerin iplik yapısı daha inceyken kışlık ürünler ayakları sıcak tutmak için tasarlanmıştır. Sayfamızdaki erkek çorap modellerini sıralayarak tüm fiyatları inceleyebilir, alışveriş sepetinizi kişisel zevkinize göre doldurmaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.