sadsad x
asdasd

Bebek Bornoz

Filtre
Filtre

Bebekler için son derece kullanışlı olabilen banyo aksesuarları arasındaki bornoz modelleri, banyodan çıktıktan sonra üşümeyi önler ve hızlıca kurumaya da destek verir. Yumuşak liflere sahip olan bebek bornoz modelleri, bebekleri nazik bir şekilde sarar ve kıyafetlerini giyene kadar kendilerini konforlu hissedebilmelerine yardımcı olur.

Bebek Bornoz Modelleri

Banyo zamanlarını daha keyifli ve eğlenceli bir hale getirebilen bebek bornozları, bebeğinizin cildine banyodan sonra özel bir dokunuş kazandırır. Dinlendirici bir banyo ve duştan sonra bebeğinizin kesintisiz bir konfordan yararlanabilmesini sağlayan bornozlar, her banyo için vazgeçilmez birer aksesuardır.

Esnek ve yumuşak materyaller ile dokunan bornoz modellerinin üzerindeki desenler bebeklerin rengarenk dünyalarına uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bebeğinizin kurulanmasını ve ısınmasını pratik hale getiren bebek bornoz modelleri, banyo rutinlerini kolaylaştırırken aynı zamanda bebeklerin banyo alışkanlığı kazanabilmesini de sağlar.

Farklı kumaş ve model seçenekleri olan bebek bornoz modelleri yüksek su emebilme kapasitesine sahiptir. En konforlu ve emici bornozlar yumuşak bir his oluşturur. Konforlu ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunan bebek bornozları yüksek miktarda suyu en etkileyici şekilde emebilecek özel işlemelere sahiptir.

Bebek bornozlarının ağırlığı ne kadar yüksek olursa kumaşı da o derece emici olmaya başlar. Bebeğinizin severek kullanacağı yumuşak ve ekstra emici bornozlar arıyorsanız %100 pamuktan dokunan kalın bornoz modellerini tercih edebilirsiniz. Ancak yaz aylarında havalar sıcak olacağından dolayı daha hafif bornoz modellerine de yönelebilirsiniz.

İşlevsel ve Konforlu Bebek Bornoz Modelleri

Kumaşlarının doğası gereği kokuya karşı ekstra dayanıklı olan bornozların hava geçirgenliği de son derece yüksektir. Eşsiz bir şekilde nem emebilme özelliği olan bebek bornozları ısı düzenleme özelliği sayesinde yaz aylarında serin, kış aylarında ise sıcak tutabilecek yapıya sahiptir. Hafif ve yumuşak olmalarına rağmen dayanıklı olan bornozlar doğal parlaklığı ve cilt dostu olan bornozlar bebeğinizin cildine herhangi bir şekilde zarar vermez.

Hem kız hem erkek çocuklar için özel olarak dizayn edilen bebek bornoz modelleri arasında geniş bir stil yelpazesi bulabilirsiniz. Bebeğinizin zevki her ne olursa olsun, beğenebileceği ve severek kullanabileceği bir model bulabilmeniz mümkündür. Sade zevklere sahip bebekler için tek renkli olan bornozları seçebilirsiniz.

 Ürünlerin kapüşon tasarımlarına sahip olması baş bölgesinin soğuktan etkilenmemesini sağlar. Sıcak ve rahat bir kullanım imkanı veren bornozları tercih ederek soğuk mevsimlerde çocuğunuzu sıcak tutabilirsiniz. İşlevsel yapıya sahip bornozlar aynı zamanda pratik bir kullanım imkanını da sizlere sunar.

 

Bebek Bornoz Fiyatları

Bebekler için yeni bir bornoz seçerken, bebeğinizin kaç aylık olduğunu göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Bebeğinizin kişiliğini ve beğenisini göz önünde bulundurarak sade ya da desenli olan modelleri seçebilirsiniz. Ayrıca kullanım alışkanlıklarına göre kapüşonlu veya kapüşonsuz olan modelleri de tercih edebilirsiniz.

Bornoz fiyatları, seçeceğiniz ürünün kumaş türüne ve modeline göre değişkenlik gösterir. Gözenekli dokuları sayesinde rahat bir şekilde nefes alabilen bu ürünler bebeklerin hassas cildinin zarar görmemesini sağlar. Sizler de bebeğiniz için güvenilir ve konforlu bir bornoz arıyorsanız seçenekleri inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun bir modele sahip olabilirsiniz.

 

Bornozların gündelik kullanım için uygun olduğundan emin olabilmek ve daha uzun süre boyunca ilk günkü gibi kullanabilmek için yıkama talimatlarını mutlaka kontrol etmelisiniz. Hangi bornoz seçeneğinin bebeğinize uygun olduğunu tespit edebilmek için yaşadığınız bölgenin iklim şartlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylelikle doğru bir tercihte bulunarak uzun süre boyunca kullanılabilecek bebek bornoz modellerine sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.