sadsad x
asdasd

Kadın Giyim

Filtre
Filtre

Kadınlar için özel olarak tasarlanmış detaylara, renklere ve benzersiz bir giyim sürecine sahip iç giyim ürünleri, sayfamızdaki kategoride sizlerle buluşturulur. Gün içinde kendinizi iyi hissedeceğiniz, giyerken keyif alacağınız ve kişisel tarzınızı yansıtan kadın iç giyim ürünleri arıyorsanız Bross kalitesinden tercihinizi yapabilirsiniz. Giyim ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapsamlı kategorimizde hem tekli ürünler hem de setler yer alır. Set şeklinde sunulan parçalar, renk uyumu arama derdini ortadan kaldırır. Alt ve üst parçalar, birbirini tamamlayan bir renk skalasına sahiptir. Alışverişiniz sırasında bu uyumdan yararlanabilir, zarif tarzlara sahip kadın iç giyim ürünlerine kavuşabilirsiniz. Farklı setleri alarak parçaları birbiriyle karıştırabilir, kendi kombinlerinizi yaratabilirsiniz. Bross üzerinden alışverişinizi yaparak kadın iç giyim parçalarını gardıroplarınızın temel bir unsuru haline getirebilirsiniz.

Kadın İç Giyim Modelleri

Uzun braletler, vücudu zarif şekilde saran yapıları ile sevilerek tercih edilen kadın iç giyim ürünlerimizden birisidir. Göğüs hizasının altından başlayarak bel çevresine doğru uzanan kumaş materyalleri bulunur. Sütyenlerden daha farklı olan bu özelliği, ürünleri ön plana çıkarır. Sütyen modellerinde teller yardımıyla sağlanan ek destekler bulunur. Bralet modellerinde ise teller yerine yumuşak sünger ve kumaş destekleri yer alır. Kadın iç giyim seçimi yaparken tasarımlarında yer alan bu temel farklı göz önünde bulundurmanız önerilir. Bralet ve sütyen arasından seçiminizi yaparken hem birlikte giyeceğiniz kombinleri hem de giyim sürecinden kişisel beklentilerinizi hesaba katabilirsiniz. Böylece giydiğiniz süre boyunca size mutluluk ve konfor sağlayacak üst kadın iç giyim parçalarına ulaşabilirsiniz.

 

Bralet modellerinde yer alan uzun tasarımların yanı sıra kısa alternatifleri de bulunur. Göğüs altındaki hizadan aşağıya doğru uzanan ek kumaş materyalleri yoktur. Bu tasarım seçeneği hem sünger destekli hem de desteksiz tasarım alternatifleri ile gelir.

 

Üst kadın iç giyim çeşitleri yanı sıra alt giyim için hazırlanmış parçalar da mevcuttur. Bross olarak sizlere sunduğumuz kategoride alt giyim için olan külot modelleri yer alır. Yüksek belli- düşük belli, dantelli- düz, çoklu paket- tekli, siyah- ten rengi- gri- beyaz gibi birçok farklı çeşitliliğe sahip külotlar vardır. Külotların tüm bu özellikleri arasından tercihinizi yaparken gardıroplarınızda farklı modelleri olan ürünlere ihtiyaç duyduğunuzu hesaba katmanız önerilir. Örneğin açık renklere sahip bir kombinin altına giymek için beyaz veya ten rengi kadın iç giyim seçimi yapılması gerekir. Koyu renklerde ise siyah, gri gibi farklı seçeneklere yönelmeniz mümkündür. Eğlenceli baskılara, dantel detaylarına ve daha birçok farklı tarza sahip modelleri gündelik yaşamda kullanabilirsiniz. Kategorimizde tarzınıza uygun olan kadın iç giyim modellerini, alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Gardıroplarınıza hem üst hem de alt iç giyim konusunda çeşitlilik katarak temel ihtiyaçlarınızı karşılayan parçalara sahip olabilirsiniz.

Dantelli Kadın İç Giyim Tasarımları

Tasarımlarının zarifliği ile dikkatleri üzerine çeken kadın iç giyim ürünleri arasında dantelli modeller yer alır. Dantel detayları; atlet, külot, bralet, sütyen, fanila gibi birçok üründe vardır. Dantel detayına sahip kadın iç giyim modelleri, birçok farklı yaş grubundan ve tarzdan kadına hitap eder. Hem alt hem de üst parçada dantel detaylarının yer aldığı modeller, ön plana çıkan seçeneklerden birisidir. Dantelin devamlılığı sayesinde uyumlu bir görüntü yaratan setlerdir. Dantelin göğüs ve bel çevresini zarif şekilde sardığı bralet, sütyen tasarımları bulunur. Külotlarda tamamıyla dantelden oluşmuş seçeneklerin yanı sıra sadece belirli bölgelerde dantelin yer aldığı alternatifler de vardır. Kadın iç giyim parçalarında yer alan bu tasarım ayrıntısının ne kadar ön plana çıktığına siz karar verebilirsiniz. Dantel detaylarına farklı oranlarda yer verilen ürünleri inceleyebilirsiniz. Bross olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün fotoğraflarından yararlanarak tasarımlara göz atabilirsiniz.

 

Atletler, soğuk havalara karşı sağladıkları koruma sayesinde popüler olarak kullanılan kadın iç giyim çeşitleri arasındadır. Vücudun sıcak kalmasını sağlayan ve işlevsel özellikleri ile ön plana çıkan atletler, kategorimizde estetik tasarımlarıyla da dikkatleri toplar. Atlet modelleri arasında dantel detaylarına sahip alternatifler mevcuttur. Atlet modellerinde dantel detayına sıklıkla yer verilen alanlar arasında yaka çevresi yer alır. Yaka çevresinde bulunan dantel, tüm atlete daha hareketli ve şık bir görünüm kazandırır. Düz bir atletin sade görüntüsünden uzaklaşmak isterseniz dantelli seçeneklere göz atabilirsiniz. Kategorimizdeki dantelli atlet modelleri arasında, ip askılara ve geniş askılara sahip seçenekler de vardır. Askı detayları, tüm atlet tarzının farklılık göstermesine yol açan tasarım özelliklerinden birisidir. İnce askının tamamıyla dantelden yapıldığı atlet modelleri de kadın iç giyim kategorimizde sunulur. Dantele geniş bir şekilde yer verilen bu modelin yumuşak bir kumaş yapısı bulunur. Askıların cilt üzerinde bıraktığı yumuşak his, fazla darlık nedeniyle oluşabilen kızarıklık ve rahatsızlık hissinin önüne geçer. Konforuyla ve şık duruşlarıyla beğenileri toplayan bu atletlere siyah, beyaz, ten rengi ve gri gibi birçok farklı tonda sahip olabilirsiniz.

Kadın İç Giyim Takımı

Üst ve alt kadın iç giyim parçalarının bir araya getirildiği takımlar, Bross olarak hazırladığımız ürün yelpazesinin en gözde parçaları arasındadır. Kadın iç giyim seçimi yaparken renk uyumu ile hoş görüntüler yaratan bu seçeneklere de göz atmanız önerilir. Bralet ve külot, takım şeklinde sunulan kadın iç giyim çeşitlerinden birisidir. Sütyen ve külot setleri de popüler olarak tercih edilen alternatiflerdir. Bu setlerde siyah, gri, beyaz gibi sade tonların yanı sıra kırmızı, bordo, pudra, haki, vişne gibi daha canlı tonlar da yer alır. Renk seçimi sırasında hem sade tonlara hem de canlı renklere online alışveriş sepetinizde yer verebilirsiniz. Sade renkler, gündelik giyim için kurtarıcı parçalarınız halini alabilir. Kendinizi ekstra iyi hissetmek istediğiniz günlerde ise canlı renklere sahip kadın iç giyim modellerine yönelebilirsiniz. Gardıroplarınızda iki tarz seçeneğine de yer vererek seçim özgürlüğüne sahip olabilirsiniz.

 

Tişört ve külot kıyafet takımı, kategorimizden ulaşabileceğiniz bir başka seçenektir. Rahat tasarımları sayesinde uyurken giymek için harika parçalar değerindedir. Tişört ve külot takımlarının sevimli tasarımları, ev içinde konforlu bir giyim süreci istediğinizde tercih edebileceğiniz parçalar olmalarını sağlar.

 

Kadın iç giyim modelleri arasında, temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırlanmış setler de yer alır. İki külodun yer aldığı setler, bu seçeneklerden birisidir. Kaliteli kumaş yapısı, sağlığa önem veren tasarımları ve canlı renkleri ile beğenilen külotların paket şeklinde sunulduğu seçenekler vardır. İkili setler hem dantelli hem de sade modeller de mevcuttur. Böylece tarzınıza uygun olanı tercih etmeniz, ikili kadın iç giyim seçimi yapmanız mümkündür.

Kadın İç Giyim Fiyatları

Kadın iç giyim fiyatları, ürünlerin çeşitleri başta olmak üzere birçok farklı özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenir. Kategorimizde yer alan ürünler, Bross’a özel kadın iç giyim fiyatları ile paylaşılır. Takımlar ve setler, çoklu ürün alımına özel ekstra kampanyalara sahiptir. Tekli ürünlerle çoklu seçenekleri karşılaştırarak kadın iç giyim fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Fiyatları artan veya azalan özelliklerine göre kadın iç giyim çeşitlerini sıralayabilir, bütçeniz dahilinde ürünlere hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.