sadsad x
asdasd
Filtre
Filtre

Erkek Bebek Sneaker Çorap

Erkek bebek sneaker çorap modelleri bross.com.tr’de. Erkek bebek sneaker çorap modellerini birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile bross.com.tr’de bulabilirsiniz. Erkek bebek çorap ürünlerinde sıklıkla tercih edilen Erkek bebek sneaker çorap modelini, bebeğinizin konforu ve sağlığı açısından yüksek pamuk oranı kullanarak ürettik. Bross 3'lü Rakun Desenli Sneaker Bebek Çorabı, Bross 3'lü Araba Desenli Patik Bebek Çorabı, Bross 3'lü Su Canlıları Desenli Sneaker Bebek Çorabı, Bross 3'lü Deniz Canlıları Desenli Sneaker Bebek Çorabı ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Bebeğiniz en çok araba desenli bebek çorabını beğenecektir. Hayvan desenli çoraplarımız da mevcut. Erkek bebek çorabı ürünlerimizden istediğinizi seçip bebeğinize giydirebilirsiniz. Elastik yapıya sahip sneaker çorap ile bebeğiniz çok rahat hareket edebilir.

Erkek bebeğinize, pantolon ile erkek bebek sneaker çorabı kombinleyebilirsiniz. Spor ayakkabı ile şık ve sportif duracaktır. Kış aylarında bebeğinizin ayağını sıcak tutması ile birlikte, yaz aylarında da konforlu ve ferah tutar. Kış ayında külotlu çorabının üzerinde sneaker çorabı giydirebilirsiniz. Birbirinden farklı renkleri ve desenleri ile bebeğiniz çok mutlu olacaktır.

Bebeğiniz doğduğunda ayak tabanı ve cildi çok hassas olacaktır. Erkek bebek sneaker çorap modelleri bebeğinizin cildine zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. Bebeğinizin sağlığını her zaman düşünüyoruz ve üretimimizi o yönde yapıyoruz.

Çamaşır makinesinde 40 derecede sneaker çorabını yıkayabilirsiniz. Küçülme olmamakla birlikte esnekliğini kaybetmez. Kurutma makinesinde kurutabilirsiniz.

Erkek bebek sneaker çoraplarını her türlü ayakkabının içerisinde bebeğinize giydirebilirsiniz. İster spor ayakkabı, isterseniz bot ve türevi ayakkabılarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayak tabanı sert bir yapıya sahiptir ve bebeğinizin ayağını acıtmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Erkek bebek sneaker çorap modelini bross.com.tr’de bulabilirsiniz. Kampanyalardan ve indirimlerden yararlanmayı unutmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.