sadsad x
asdasd
Filtre
Filtre

Airtag Çorap

Çocuklarımız bizim için çok önemlidir. Onların güvende olmasını sağlamak ebeveynlerin görevlerindendir. Çocuklarımız gezmeyi, eğlenmeyi çok severler. Kendi başlarına dolaşmayı, oyun oynarken, oyuna dalıp uzaklaştıkları zamanlar çok olmuştur. Uzaklaştıklarında, eğer ebeveyni gözlemlemiyorsa kaybolabilirler. Bu nedenden dolayı, çocuklarımızı düşündük ve Bross Markası olarak çocuklarımızın güvenliğini ve ebeveynlerimizin huzuru için Airtag Çorapları ürettik.

Airtag Çorap, bir soket çorap türüdür. Ve çorabın katlanan kısmında gizli bir Airtag cebi bulunur. Bu cebe Airtag yerleştirilir ve Iphone telefonlar aracılığı ile çocuğumuz takip edilebilir.

Airtag Nedir? Nasıl Çalışır?

Airtag amacı kaybolan canlı/cansız varlığı bulmamıza yarayan bir teknolojik üründür. Airtag bul ağında yer alan yakınındaki aygıtları da algılayabilen bir Bluetooth sinyali yayıyor. Bu sinyaller Airtag'in konumunu IClouda gönderiyor ve bu sayede bul uygulamasını açarak harita sayesinde Airtag'in nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Pil ömrü ile ilgili endişelenmenize gerek kalmadan, Airtag'in konumunu yukarıdaki adımları takip ederek bulabilirsiniz. Türkiye’de istatistiklere göre 10 milyon kişide Iphone telefon bulunmaktadır. Airtag , 100 metrelik kapsama alanı olan bir cihazdır. Bu alandan çıktıktan sonra Iphone onu görene kadar işlevini yitirmiş oluyor fakat ülkemizde Iphone kullanan sayısı o kadar fazla ki muhakkak bir Iphone sinyaline airtag takılır. Airtag ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Çocuğunuz okula giderken, arkadaşına gittiğinde, çocuğunuz ile birlikte AVM’ye gittiğinizde muhakkak Airtag Çorabını giydirin ve uygulamayı çalıştırın. AVM’de alışveriş yaparken, pikniğe gittiğinizde, çocuğunuzu okula gönderdiğinizde kaybolmasına engel olun. Çocuğunuz okuldan dönerken, Airtag Çorap sayesinde onu eve gelirken takip edin. Ya da ondan haber alamazsanız endişelenmeyin. Çocuğunuz Airtag Çorap sayesinde güvende. Uygulamayı çalıştırın ve çocuğunuzu bulun.

Airtag Çoraplar, Airtag dahil ve Airtag hariç olarak satılmaktadır. İster Airtag dahil olanını seçin, isterseniz Airtag hariç olanını seçin. Airtag'i herhangi bir Apple Mağazası'ndan ya da Apple internet sitesinden sipariş verebilirsiniz. Şimdi Bross’tan Airtag Çorap ürününü sipariş verin. Çocuğunuz güvende olsun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.