sadsad x
asdasd
Filtre
Filtre

BROSS SENSE KATEGORİSİ

Bross sense kategorisi antistatik yetişkin çorabı, ayak soğutan yetişkin çorabı, bunyon destekli kadın çorabı, topuk dikeninden koruyan kadın çorabı, sıcakta renk değiştiren kadın çorabı ve nem dengesini sağlayan yetişkin spor çorabından oluşmaktadır. Hadi gelin hep beraber bu çoraplar hakkında detaylı bilgileri edinelim.


Bross Antistatik Yetişkin Çorabı

Antistatik çorap antistres özelliğindedir. Fiziki çevrenin, iş ve psikolojik ortamların etkilerinden kaynaklı stresi antistres özelliği sayesinde azaltır. Sitemizde yer alan gri renkli antistres çoraplarında çeşitli bedenler bulunmaktadır.Sen de günlük yaşamın stresinden kaçmak istersen Bross antistatik yetişkin çorabını tercih edebilirsin. Bross mutluluk saçmaya devam ediyor.


Bross Ayak Soğutan Yetişkin Çorabı

Bross ayak soğutan yetişkin çorabı bunaltıcı yaz aylarının vazgeçilmezidir. Siyah renkli çizgili ve pudra renkli çizgili desenleriyle çeşitli bedenlerde sitemizde yer almaktadır. Sen de yazın sıcaklığını hissettiğin günlerde biraz da olsa ferahlama ihtiyacı hissedersen Bross ayak soğutan yetişkin çorabı yanında. Bross'la ferahlamaya başla.

Bross Bunyon Destekli Kadın Çorabı

Bunyon destekli çorap ayak başparmağının yan tarafındaki çıkıntıdan oluşan rahatsızlığı en aza indirmek için önemli bir rol oynamaktadır. Rahat silikon bir yapıya sahiptir. Bross bunyon destekli kadın çorabı mavi, beyaz, lacivert, pudra, siyah ve ten renklerinden oluşmaktadır. Sen de ayağındaki rahatsızlıkları gidermek için Bross bunyon destekli kadın çorabını tercih edebilirsin. Bross'la rahatlamaya başla.

Bross Topuk Dikeninden Koruyan Kadın Çorabı

Topuk dikeni, uzun süre ayakta durmak, yanlış ayakkabı kullanımı, ciddi kilo artışı gibi nedenlerden oluşan bir tür ayak tabanı rahatsızlığıdır. Bross topuk dikeninden koruyan kadın çorabı topuğundaki özel silikonlu yapı sayesinde topuktaki baskıyı ve tahrişi önler. Bross topuk dikeninden koruyan kadın çorabı siyah, grimelaj, mint, mor ve ten renklerinden oluşmaktadır. Sen de topuk dikenindeki baskıdan kurtulmak istiyorsan Bross topuk dikeninden koruyan çoraplar yanında. Bross'la tahrişi önlemeye başla.


Bross Sıcakta Renk Değiştiren Kadın Çorabı

Sıcakta renk değiştiren kadın çorabı tam da sürprizlerden hoşlananlar için. Ürünler sıcakla temas ettiğinde beyazlaşmaya başlamaktadır. Sıcakta renk değiştiren kadın çorabı sitemizde 2’li olarak yer almaktadır. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizi incelemek için www.bross.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Bross'la hayata renk katmaya başla.

Bross Nem Dengesini Sağlayan Yetişkin Spor Çorabı

Bross nem dengesini sağlayan yetişkin spor çorabında cildin nem dengesini koruyan ve destekleyen, cilt konforunu arttıran özel bir iplik kullanılmıştır. İplik içinde bulunan nano parçacıklı özel bileşimler, iplikle temas halindeki cildin ihtiyaç duyduğu nemi 7/24 karşılar. Ürün 2’li olarak sitemizde satışa sunulmaktadır. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizi incelemek için www.bross.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Bross'la cildindeki tazeliği hissetmeye başla.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.