0
KATEGORİ

BEDEN

RENK
FİYAT

Kullanıcı hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip etmek, fırsatlardan faydalanmak ve gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş. Hemen Alışverişe Başlayın
YILBAŞI ÜRÜNLERİNDE %20 İNDİRİM + 50 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Dünyanın En Akıllı Akımı: Kendin Yap


Türkiye'de çözemediğim konulardan biri duvarları dekorasyona dahil etmeyişimiz. Tablolara düşkün değiliz, objeleri duvara asmak konusuna da sıcak bakmıyoruz. Ancak bu yazıda, aranızı yapmaya pek bir niyetliyim.

Plastik su boruları ile yapabileceklerimizle başlayalım.Evlerimizde, muhakkak ki, değerlendirilmesi imkansız gözüken girintiler vardır. İşte o girintileri kullanmak ve kadınların ayakkabılarına duydukları aşkı yaşamalarına imkan sağlamak için harika bir yol.Aşağıdaki fikir de, bize “çünkü neden olmasın?” dedirtiyor kanımca. Bazı 'kendin yap' projeleri; mühendislik becerisi, adını duymadığımız yapı malzemeleri ve hatta bir inşaat alanı gerektirebiliyor. Öyle olduğunda benim tadım kaçıyor. Ancak yukarıdaki fikir kolaylıkla uygulanabilir ve gayet de işlevsel. Askılara dilerseniz fotoğraf asabilir, dilerseniz notluk olarak kullanabilirsiniz.


Daha önce bahsetmiştik, çoraplar artık sadece ayaklarımızı ısıtmıyor, tarzımızı, kimliğimizi yansıtmamızı sağlıyor. Desenleri, renkleri ile bizi biz yapıyor. Hal böyle olunca onlar eskise bile vedalaşmamız zorlaşabiliyor. O halde, eski çoraplardan kapı tutucu yapmaya ne dersiniz? Ortaya bu kadar sevimli bir ürün çıkartıp çıkartamayacağımdan emin değilim ama ben varım!Aşağıda göreceğiniz uygulamada da yine eski çoraplar ve mika bardaklar kullanılmış. Siz saksı olarak her neyi hayal ederseniz ve hangi çorabınızla vedalaşmaya karar verdiyseniz öyle yapın.Sevgiyle
Madame Bounet