Şimdi kayıt ol
%10 İndirim Kazan

Yeni ürünler,Özel teklifler ve en yeni moda İncellemerinden ilk siz haberdar olun.

Kayıt Ol

ŞİMDİ KAYDOL' a bastığınızda,Bross'un Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz!

Dünyanın En Akıllı Akımı: Kendin Yap

20 Şubat 2020
Dünyanın En Akıllı Akımı: Kendin Yap

Türkiye'de çözemediğim konulardan biri duvarları dekorasyona dahil etmeyişimiz. Tablolara düşkün değiliz, objeleri duvara asmak konusuna da sıcak bakmıyoruz. Ancak bu yazıda, aranızı yapmaya pek bir niyetliyim.

Plastik su boruları ile yapabileceklerimizle başlayalım.

Plastik Su Borularından Kendin Yap Projesi

Evlerimizde, muhakkak ki, değerlendirilmesi imkansız gözüken girintiler vardır. İşte o girintileri kullanmak ve kadınların ayakkabılarına duydukları aşkı yaşamalarına imkan sağlamak için harika bir yol.

Kadın Ayakkabılarından Kendin Yap Projesi

Aşağıdaki fikir de, bize “çünkü neden olmasın?” dedirtiyor kanımca. Bazı 'kendin yap' projeleri; mühendislik becerisi, adını duymadığımız yapı malzemeleri ve hatta bir inşaat alanı gerektirebiliyor. Öyle olduğunda benim tadım kaçıyor. Ancak yukarıdaki fikir kolaylıkla uygulanabilir ve gayet de işlevsel. Askılara dilerseniz fotoğraf asabilir, dilerseniz notluk olarak kullanabilirsiniz.

Askılardan kendin yap projesi

Daha önce bahsetmiştik, çoraplar artık sadece ayaklarımızı ısıtmıyor, tarzımızı, kimliğimizi yansıtmamızı sağlıyor. Desenleri, renkleri ile bizi biz yapıyor. Hal böyle olunca onlar eskise bile vedalaşmamız zorlaşabiliyor. O halde, eski çoraplardan kapı tutucu yapmaya ne dersiniz? Ortaya bu kadar sevimli bir ürün çıkartıp çıkartamayacağımdan emin değilim ama ben varım!

Aşağıda göreceğiniz uygulamada da yine eski çoraplar ve mika bardaklar kullanılmış. Siz saksı olarak her neyi hayal ederseniz ve hangi çorabınızla vedalaşmaya karar verdiyseniz öyle yapın.

Çoraplardan Vazo Yapmak

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.