sadsad x
asdasd

Çorap Ayakkabı Kombinleri

06 Temmuz 2020

Sadece seçtiğiniz ayakkabı ve çorabın birbiriyle uyumlu olmasını sağlayarak son derece şık bir görünüm sergileyebileceğinizi biliyor musunuz? Yapmanız gereken sadece kombin hazırlarken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunu çok iyi biliyor olmanızdır. Üstelik artık ayakkabı ve çorap kombinleri hazırlama noktasında çok sınırlı sayıda seçeneğiniz bulunmuyor. Çok daha zengin bir kombin seçeneği sizi bekliyor ve böylelikle kendi tarzınızdan ödün vermeden de tercih yapabiliyorsunuz.

Şayet klasik giyim tarzına sahipseniz sıklıkla takım elbise ya da kumaş pantolon kullanıyorsunuz demektir. Bu kıyafetlerle en uygun olan koyu renkli soket çoraplardır. Çünkü daha kısa formda çoraplar kullanmanız durumunda oturduğunuzda ayak bilekleriniz görünebilir ve bu da ortaya nahoş bir görünüm çıkması anlamına gelir. Bu nedenle olabildiğince oturduğunuzda bacaklarınızın ve bileklerinizin görünmediği bir boyda çorap seçimi yapmalısınız.

Spor Ayakkabı Çorap Kombini

Spor giyim tarzına sahip olan kişiler ise tercihini sıklıkla spor ayakkabı modellerinden yana kullanıyor. Bu noktada çok daha özgür bir kombin tercihine sahip olduklarını belirtebiliriz. Çünkü spor ayakkabı modelleri ile babet çorap tasarımlarından soket çoraplara kadar pek çok farklı çorap modeli kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Aynı zamanda spor ya da egzersiz yaparken kullanılabilecek olan çorap çeşitleri de şık bir kombin yaratma noktasında imdadınıza yetişebilir.

Spor giyim tarzına sahip olanlar genellikle renkli çoraplara daha fazla ağırlık veriyor. Bu noktada mutlaka seçtiğiniz spor ayakkabı modeli ile çorabını aynı renkte olması gerekmez. Kontrast bir renk uyumu yakalamak için zıt renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Aynı zamanda tek bir rengin farklı tonlarını buluşturabilir ve böylelikle çevrenize de ilham verecek olan muhteşem spor ayakkabı ve çorap kombinleri hazırlayabilirsiniz.

Otantik giyim tarzına sahip olanlar ise tercihini genellikle sade bir görünüm sergileyen çoraplardan yana yapıyor. Çünkü seçtikleri ayakkabı modelleri zaten oldukça iddialı bir görünüm sergiliyor ve çorabında iddialı olması durumunda göz yoran bir görüntü ortaya çıkabiliyor. Bunu engellemek için de çorapların olabildiğince sade bir duruşa sahip olmasına özen gösterilmelidir. Etkileyici bir ayakkabı ve çorap kombini yapmak işte bu kadar kolay!

Bu Fırsatları Kaçırma!
Bross
Çevrimiçi
yazıyor...
Bross
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz
Destek için Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.