sadsad x
asdasd

Bebek Müslin Örtüler

Filtre
Filtre

Yenidoğan bebeğiniz, hayata gözlerini açtıktan sonra gelişim sürecine hızlı bir şekilde giriş yapmış olur. Sindirim sistemi, gelişim sürecindeki en önemli ayrıntıdır. Bebeğinizi emzirmeye başladığınız an, emme hareketleriyle beraber sindirim yolu çalışır ve gaz problemleri ortaya çıkabilir. Gaza bağlı olarak meydana gelen sancıların giderilmesi için bebeğinizi emzirme sonrası omzunuza yatırmanız ve sırtına masaj uygulamanız gerekir.

 

Bebek Müslin Örtüsü Modelleri

 

Bebek müslin örtüleri, bebeğinizi omzunuza aldıktan sonra gazını çıkaracağınız zaman size pratiklik imkanı verir. Sağladığı üst düzey hijyen ve kullanım pratikliği ile birlikte bebeğinizin hassas cildi de koruma altına alınmış olur. Doğumdan sonra bebeğinizin cildinin üst kısmı henüz yeterli kalınlıkta olmadığı için ek koruma sağlayabilecek kumaşlardan tasarlanmış omuz örtüleri kullanılmalıdır. Bu örtüler sayesinde bebeğinizin ihtiyaç duyduğu sağlıklı ve hijyenik ortam şartlarını yerine getirmiş olursunuz.

 Bebeğinizle beraber en fazla vakit geçirdiğiniz pozisyon göz önünde bulundurularak dizayn edilen bebek müslin örtüleri sayesinde bebeğinizin bakımını daha keyifli ve kola bir hale getirebilirsiniz. Bebeğinizin cildinin en dış kısmında koruyucu tabaka olan verniks yer alır. Verniks, bebeğinizin cildinin çevresel faktörlere karşı korunmasını sağlar. Bu tabaka aynı zamanda bebeklerin vücut ısılarının stabil hale gelmesini de sağlar.

 Bebeklerin özel cilt tabakasına zarar vermek istemiyorsanız, bebeğinizi omzunuza aldığınız anlarda özel ve yumuşak dokulu bebek müslin bezlerini tercih edebilirsiniz. Özel ve şık tasarımları sayesinde omzunuzun büyük bir kısmını koruyan bu bezler, bebeğinizin yüz bölgesinin temiz kalmasında ve tahrişin engellenmesinde de büyük bir rol üstlenir.

 

Bebek Müslin Örtüsü Özellikleri

 

Bebek müslin örtüleri, sizin kendi temizliğiniz açısından da son derece önemli bir parçadır. Bebek omuz örtüleri olarak da adlandırılan bu örtüler, bebeğinizle geçirebileceğiniz özel anların her zamankinden daha rahat ve sağlıklı hale gelmesini sağlar. Yüksek emiş gücüne sahip, yumuşak kumaşlı bebek müslin örtüleri bebeğinizin gaz çıkardığı anları keyifli hale getirir. Birbirinden farklı renk ve modellerdeki ürünleri inceleyerek bebeğiniz için uygun olan bir ürünü satın alabilir ve bakım saatlerine eğlence katabilirsiniz.

 Müslin kumaşlar dayanıklı, nefes alabilen, saf, yumuşak ve kolay temizlenebilen yapıya sahiptir. Bu özelliklerinden dolayı ebeveynler tarafından sıkça tercih edilir. İlk kez Mısır’da yararlanılan bu kumaş dünya üzerindeki en eski kumaşlar arasındadır. Müslin kumaşı sayesinde bebeğinize sağlıklı, verimli ve pratik bir şekilde bakım yapabilirsiniz.

 İşlevsel özelliklere sahip bebek müslin örtüleri gelişim çağındaki bebeğiniz için alerjiye karşı koruma elde edebilmenizi sağlar. Kullanacağınız özel örtünün seyrek dokunan, nefes alabilen ve ince olması son derece önemlidir. Yüksek emiş gücüne sahip olan, yumuşak ve çift taraflı olarak kullanılabilecek bebek müslin örtüleri sayesinde hem kendinizi hem de bebeğinizi güven altına almış olursunuz.

 

Bebeklere Özel Konforlu Müslin Örtüleri

 Bebek müslin örtülerini bebeğinizi kucağınıza aldığınız özel zamanlarda kullanabileceğiniz gibi dilerseniz gaz sancılarını giderme amacıyla yapabileceğiniz masajlardan önce omzunuza örterek de kullanabilirsiniz. Sindirim organları yeni yeni gelişen bebeklerin, genel olarak hareketsiz şekilde yattıkları ve sıvı olarak beslendikleri için gaz problemleri ortaya çıkar.

 Bebek müslin örtülerini bebeğiniz doğduğu andan itibaren güvenilir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Doğum öncesi yapılacak alışverişlerin özel listesinde ilk sıralarda yer alan müslin örtülerini kullanım talimatlarını inceleyerek kullandığınız takdirde kolayca temizleyebilir ve uzun süre boyunca dayanıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Bebeklerin sağlığı ve hijyeni göz önünde bulundurularak dizayn edilen özel müslin örtüleri, birbirinden canlı tasarımları ve dayanıklı yapılarıyla sizlere özel olarak sunulur.

Bross
Çevrimiçi
yazıyor...
Bross
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz
Destek için Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.