sadsad x
asdasd

Babet Çorap

Filtre
Filtre

Çoraplar, ayakkabıların konforlu şekilde giyilmesi için ihtiyaç duyulan temel unsurlardan birisidir. Ayağın ayakkabı ile direkt temasını engelleyen bu giysiler, sürtünmeye bağlı oluşabilecek cilt tahriş ve kızarıklıklarının önüne geçer. Çorapların ayakları soğuktan koruma ve cilt ısısını dengeleme gibi daha birçok farklı özellikleri bulunur. Tasarımları ve modelleri farklılık gösteren bu giysilerin popüler olarak tercih edilen bir çeşidi, babet çoraplardır. Babet çorap modelleri, giyildiğinde ayakkabı kenarından görülmemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bross olarak sizler için hazırladığımız kategoride canlı renklere ve beğenilen tasarımlara sahip babet çorap çeşitleri yer alır. Sayfamızdan yapacağınız bir alışveriş ile ayakkabılarınızı keyifle giymenizi sağlayacak ürünlere ulaşabilirsiniz. Ayakkabı kenarından görülmemesi için hazırlanmış tasarımlara sahip bu giysilerle, şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Konforlu Babet Çorap Modelleri

Kıyafetlere ek bir aksesuar niteliğinde olan babet çorap, konforlu giyim süreci ile dikkatleri üzerine çeker. Kategorimizde sunduğumuz ürünler sayesinde çoraplarınızı sürekli olarak düzeltmeniz, ayakkabı kenarından görünmemesi için katlamanız gerekmez. Ayakkabınızla estetik bir şıklık yakalamanızı sağlayacak tasarımların keyfini çıkarabilirsiniz. Ayağını koruyacak şekilde saran ürünlerin iplik yapısı ciltte yumuşak bir his bırakır. İplik materyalleri, nefes alabilir şekilde üretilmiştir. Nefes alabilir bir iplik yapısının bulunması, özellikle babet çorap gibi bir üründe büyük öneme sahiptir. Gün boyu ayakkabı içerisinde kalan ayakların terlemesinin önüne geçen bu özelliği, cilt sağlığının korunmasına yardımcı olur. Gün içinde uzun saatler boyunca ayakkabı giymeniz gerekse bile nefes alabilir iplik yapısının faydalarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

 

Kategorimizde yer alan babet çorap çeşitleri arasında birbirinden farklı renklere, desenlere ve baskılara sahip seçenekler vardır. Ürünlerin canlı renkleri olması için kullanılan boyar maddeler dikkatle seçilmiştir. Boyar maddeler, rengin solmadan ve cilt üzerine çıkmadan kalmasını sağlar. Sağlığı tehdit eden herhangi bir madde, ürünlerin tasarım sürecinde kullanılmaz. Böylece gönül rahatlığıyla giyebileceğiniz, renkli tasarımlarının ve konforlu iplikleinin keyfini çıkarabileceğiniz babet çorap modelleri sunulur. Boyar maddelerin ve iplik yapısının sağlıklı özellik göstermesi, çocuklar için alınan ürünlerde ekstra önem kazanır. Bross kalitesiyle hazırlanan çorapların tercih ederek çocukların hassas cilt yapısını koruyabilirsiniz.

Çocuklara Özel Babet Çorap Tasarımları

Sevimli renkleri, özel baskıları ve çocuklara uygun ölçüleri ile babet çorap modelleri sayfamızda sunulur. Hem kız hem de erkek çocukların ilgisini çeken alternatifler bulunur. Araba desenli babet çorap çeşitleri, çocuklara özel modellerimiz arasında yer alır ve popüler olarak tercih edilir. Üçlü şekilde sunulan araba desenli set, gri, mavi ve beyaz renkleri içerir. Gökkuşağı, kalp, tatlı meyveler, sevimli karakterler ve eğlenceli baskılar, desenli ürün modellerinde bulabileceğiniz seçenekler arasındadır. Çocuklar için hazırlanan ürünler içerisinde desenli modellerin yanı sıra daha sade görüntülere sahip alternatifler de mevcuttur. Düz renklere sahip bu modellerde, pembe, mavi, beyaz ve gri gibi beğenilen renkler vardır.

 

Çocuklar için hazırlanan babet çorap modelleri, yaş gruplarına göre ayrılan beden seçeneklerine sahiptir. 3- 5, 5- 7, 7- 9 ve 9- 11 yaş aralıkları, çocuklar için hazırlanan ürün bedenlerinde karşılaşabileceğiniz seçeneklerdir. Çocukların bulunduğu yaş aralığını seçerek ayaklarına harika şekilde uyacak ölçülere sahip ürünleri satın alabilirsiniz.

Çoklu Babet Çorap Alım Paketleri

Babet çorap, herkesin dolabında bolca bulunması gereken vazgeçilmez unsurlar arasındadır. Bu giyim parçalarının fazla şekilde bulunması, evden çıkmak üzereyken temiz çorap bulamama derdinden kurtarır. İhtiyaç duyduğunuz her anda, ayakkabınıza ve giyim isteklerinize uygun bir babet çorap seçimi yapabilmek için çoklu paket olanaklarından yararlanabilirsiniz. Bross olarak sizlere sunduğumuz kategoride hem desenli hem de düz renk seçeneklerde çoklu alım olanakları vardır. İkili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı setler arasından giyim ihtiyaçlarınızı karşılayanı bulmak çok kolaydır. Kategorimizde yer alan ürün fotoğraflarını inceleyerek çoklu alım paketlerinin içerikleri hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Desenlere ve baskılara sahip ürünlerde aynı paket içerisinde farklı tasarımlar yer alır. Paket içerisindeki farklı tasarımlara göz atarak tamamını sevdiğiniz ürünü bulabilirsiniz. Böylece çoklu alım paketi içerisinden çıkan her bir babet çorabı keyifle giyebilirsiniz.

 

Hızlı bir alışveriş süreci ve pratik şekilde giyim ihtiyaçlarınızı karşılayan paketlerden hemen yararlanabilirsiniz. Çoklu alım olanakları sayesinde tek bir ürünü alışveriş sepetinize eklerken birden fazla babet çorap satın alabilirsiniz. Bross olarak sizler için hazırladığımız paketlerle zamandan ve enerjinizden tasarruf edebilirsiniz.  İnternet üzerinden alışverişin tüm kolaylıklarından yararlanabilir, gündelik yaşamda sürekli kullanabileceğiniz giyim parçalarına sahip olabilirsiniz.

Ayaktan Çıkmayan Babet Çoraplar

Babet çorap seçimi yaparken merak edilen konulardan birisi, giyim sırasında ayaktan çıkma riski olup olmadığıdır. Babet çorap, normal çoraplara oranla topuk çevresinde ve yanlarda daha az iplik içerir. Bu nedenle ayaktan çıkıp çıkmayacağını merak etmek oldukça normaldir. Bross olarak özenle tasarladığımız ürün modelleri böyle bir riskin önüne geçer. Tüm gün boyunca ayağınızda kalsa bile çıkmaması için eklenmiş tasarım özellikleri bulunur. Ayağınıza giydiğiniz anda sizi kavrayan iplik yapısı oldukça esnektir. Böylece ayağınızın şeklini alarak uyum sağlar. Ayrıca ürünlerin ayak çevresini saran kısmında yumuşak bir lastik bulunur. Cildi rahatsız etmeyecek kadar ince ve yumuşak olan bu lastik, çorabın ayakta tutulmasını sağlayacak kadar güçlüdür. Tüm bu özellikleri, ayaktan çıkmayan babet çorap modellerine ulaşmanızı sağlar.

 

Ürünlerimizin ayaktan çıkmamayı sağlayan özelliklerini göstermeleri, doğru beden seçimine bağlıdır. Yetişkinler için hazırlanan ürünler erkek ve kadın olarak iki farklı kategoriye ayrılır. Erkekler için hazırlanan çoraplarda 39- 42 ve 43-45 olmak üzere iki farklı seçenek bulunur. Kadınlar için hazırlanan ürünlerde ise 36- 40 numara aralığı mevcuttur. Bazı ürünlerde tek ebat seçenekleri sunulur. Bu ürünlerin iplik yapısı, esnek özellikleri sayesinde tüm numaralara uygundur. Beden seçimi sunulan ürünlerde ayakkabı numaralarına göre tercih yaparak konforlu bir giyim süreci elde edebilirsiniz. Ayak ölçülerinize uyum sağlayacak şekilde esneyen iplik yapısına sahip ürünleri istediğiniz her an giyebilirsiniz. 

Babet Çorap Çeşitleri ve Fiyatları

Ayakkabılara giyim için özel olarak tasarlanmış bu ürünler, ev içerisinde de tercih edilebilir. Ayakların hafif bir soğuktan korunması için giyilen çoraplar, ayakkabıya gerek kalmadan sabit şekilde durabilir. Ayakkabısız giyildiğinde de ayaktan çıkmayan konforlu tasarımları bulunur.

 

Birbirinden farklı tasarımlar arasından size uygun olan babet çorap seçimini yapmak çok kolaydır. Bross olarak sizlere sunduğumuz kategoriyi aradığınız özelliklere ve istediğiniz kriterlere göre listeleyebilirsiniz. Babet çorap fiyatları ve ürün özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Ailenizin her üyesine uygun ürünü, kategorimizde bulabilirsiniz. Çocuklardan yetişkinlere her yaştan bireyi mutlu edecek tasarımları satın alabilirsiniz. Eğlenceli desenlere sahip modellerimizi sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz. Temel bir giyim ihtiyaçlarını karşılarken onları düşündüğünüzü belli edebilir, sürpriz hediyeler verebilirsiniz. Babet çorap fiyatları ve çoklu alım seçenekleri sayesinde bütçeniz dahilinde bir hediye alışverişi yapabilirsiniz.

 

Kategorimizden göz atabileceğiniz tüm babet çorap fiyatları internet üzerinden alışverişe özeldir. Online alışveriş sürecinin konforu, çorapların ek kampanyaları ve Bross’a özel eğlenceli tasarımları takip ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen sayfamıza yeni eklenen çorap modellerine ulaşabilir, aralarından tercihinizi yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.