Şimdi kayıt ol
%10 İndirim Kazan

Yeni ürünler,Özel teklifler ve en yeni moda İncellemerinden ilk siz haberdar olun.

Kayıt Ol

ŞİMDİ KAYDOL' a bastığınızda,Bross'un Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz!

Tarz Olmanın Uygun Fiyatlı Yolları

20 Şubat 2020
Tarz Olmanın Uygun Fiyatlı Yolları

Malum, hayat pahalı. Ama şık olmanın ve satınalma güdülerimizi tatmin etmenin bir yolunu bulmalıyız. Bulmalıyız. Bulmalıyız.Bulduk. Aksesuar alıyoruz.Dolabınızın dolup taştığının, dolabın kapağını kapatmak için gömlek kolunu, pantolon paçasını elinizle içeri ittirdiğinizin farkındayız. Bu sene mevcut kıyafetleri küçük aksesuarlarla kombinlemenin vaktidir.

Hadi başlayalım.

Tarz Olmanın Yolları

Şu yukarıdaki güzel hanımefendinin bu kendine has, dolayısıyla çok şık olan bu kombin için yüksek fiyatlar ödediğini sanmıyorum. Çorap, kemer ve küpelerle elbisesini yeniden yaratmış. 70'li yılların ikon ayakkabıları geri döndü. Onu daha tarz hale getiren kişi ise içine çorap giymeyi akıl eden kişi. Kendisini yıldızlı bir 5 ile uğurluyoruz.

İşte kafa açacak birkaç model daha.

Tarz Olmanın Uygun Fiyatlı Yolları

Para kesemizin dibini bulmadan moda aşkına yapabileceğimiz birkaç şey daha var. Prada'nın öncülüğünü üstlendiği saç bantları bu sene çok moda. “Trend nerede, ben orada” diyorsanız taşlı ve incili olanlarını seçmeye gayret edin.

Güneş gözlüklerinin de iyiden iyiye dev boyutlara ulaştığı bir sene olacak. Model seçimi yaparken aklınızda olmasında fayda var. Kollarımıza sıra sıra bilezik ve kelepçeleri, boynumuza püsküllü kolyeleri takıp takıştırmanın da tam vaktidir. Çantalara gelirsek; onları, en son “daha ne olabilir?” dediğimiz bir noktada bırakmıştık. Büyümeye devam ediyorlar, durduramıyoruz. Bununla da kalmıyor, çoğalıyorlar. Son zamanların en trend akımlarından biri de yan yana iki çanta takmak. İtirafsa itiraf! Bu akım beni aşar, iki çantaya henüz yan yana takmaya hazır değilim bayanlar!

90'lı yıllarda olmayanı dövmediysek de en azından dışladığımız bel çantaları da geri döndü. Eskiye oranla modernize bir stilleri var elbet ama yine de dönmez olsalardı. 90'larda taktımsa sırf dışlanmayı göze alamadığımdandı. Artık büyüdüm, var gücümle kendimi savunacağım.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.