sadsad x
asdasd

Pantolon Çorap Ayakkabı Uyumu

24 Temmuz 2020

Kombin hazırlarken alt ve üst giyim modelleri arasından tercih yapmak sizin için son derece kolay olabilir. Ancak söz konusu olan pantolon çorap ve ayakkabı uyumu olduğunda akıllar bir hayli karışabiliyor. Üstelik bu durum sadece kadınlar için değil erkekler için de geçerli bir sıkıntıya dönüşüyor. Peki, pantolon ayakkabı ve çorap kombini hazırlarken muhteşem bir uyum yakalamak için nelere dikkat etmek gerekir?

 

Renk Uyumu Çok Önemli!

Nahoş bir görünüm sergilememek için öncelikle renk uyumuna maksimum düzeyde dikkat etmeniz gerekiyor. Renk uyumu yakalamak için mutlaka aynı renkte bir pantolon, ayakkabı ve çorap tercihi yapmanız gerekmez. Ancak renklerin birbiriyle uyumlu olmasına da bir o kadar özen göstermelisiniz. Şayet kahverengi bir ayakkabı tercihi yaptıysanız seçtiğiniz pantolon ve çorabın gri ya da siyah tonlarında olmasına özen gösterin. Eğer çorabınız siyah pantolonunuz ise gri olursa bu durumda göz yoran ve şıklıktan uzak bir duruşa sahip olmaktan kaçamazsınız.

 

Parlaklığı Göz Ardı Etmeyin!

Dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur da parlaklıktır. Pantolon ayakkabı ve çorap modelleri bu açıdan 2 farklı kategoride değerlendiriliyor. Parlak ve mat! Seçtiğiniz ayakkabı ve çorap mat bir görünüm sergiliyorsa üzerine parlak bir pantolon giymemelisiniz. Aynı durum her üç materyal için geçerlidir. Her üçü de ya parlak ya da mat olmalıdır! Bu konuya yeterli özeni göstermeniz durumunda çok daha şık ve etkileyici bir görünüm sergileyeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Kumaş Kalitesine Dikkat Edin!

Seçtiğiniz pantolon modeli kaliteli bir kumaştan hazırlandıysa tercih ettiğiniz çorap da en az pantolon kadar kaliteli olmalıdır. Kalite sadece dokunduğunuzda fark edilebilen bir detay değildir. Kaliteli ürünler görüntüsüyle de kendini belli etmeye başarı ve dolayısıyla şık bir görünüm sergilemek istiyorsanız kaliteden asla ödün vermemelisiniz. Bu nedenle kaliteli bir çorap ve pantolon modeline yine kaliteli bir ayakkabının eşlik etmesini sağlayın.

 

Hem kadınlar hem de erkekler için özel olarak üretimi gerçekleştirilen, tamamı modaya ve trendlere uygun bir dizayna sahip olan kadın ve erkek çorap çeşitlerini online sipariş sitemizden hemen şimdi temin edebilirsiniz. Kaliteyi ucuza almak isteyenlerin ortak tercihi olan sitemizde size göre pek çok farklı ürün modeli bulunuyor!

Bu Fırsatları Kaçırma!
Bross
Çevrimiçi
yazıyor...
Bross
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz
Destek için Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.