Şimdi kayıt ol
%10 İndirim Kazan

Yeni ürünler,Özel teklifler ve en yeni moda İncellemerinden ilk siz haberdar olun.

Kayıt Ol

ŞİMDİ KAYDOL' a bastığınızda,Bross'un Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz!

Bu Gala Başka Gala

20 Şubat 2020
Bu Gala Başka Gala

Gerçekten çok başka. Amacı başka, katılımcılar başka... Kırmızı halıdaki yürüyüşler bile bambaşka. Hadi, hep beraber geçen sene neler olduğuna bir göz atalım.

Bir etkinliğe geleneksel denecekse o etkinlik kesinlikle Met Gala. Çünkü 1948'den bu yana her yıl gerçekleşiyor. ( Yalnızca 11 Eylül saldırıları nedeniyle 2002 senesinde yapılmamıştı )Her yıl Mayıs ayının ilk haftasında düzenlenen etkinlik Anna Wintour imzası taşıyor. Modanın Oscar'ı diye nitelendirilen etkinliğın asıl amacı Kostüm Enstitüsü için bağış toplamak.

Davetliler; şan, şöhret ve paraya doymuş kimseler olup 15.000 Dolar'ı bulan bilet fiyatlarını hiç ama hiç dert etmiyorlar. Zaten bu özel etkinliğe katılabilmek için tek gereken 15.000 $ değil, Anna Wintour'un onayı şart. Diyelim ki; onayı aldınız, davete gidiyorsunuz. Kurallara uymanız gerekiyor. Gece boyunca selfie çekemez, sosyal medya paylaşımı yapamaz ve telefonla konuşamazsınız. (Bu sene bu kurala ne kadar uyuldu, kurala uymayanlar gelecek sene davet alabilecekler mi? Bunu bize zaman gösterecek. )

Her sene bir konsepti bulunan galanın bu seneki konsepti; Camp: Notes on Fashion. Modaya Dair Abartma Sanatı diye çevirsek çok da yanlış olmaz, umuyorum ki... Abartmaya pek meyilli olan ünlülerimiz çok serbest bir zemine iniş yaptılar böylelikle.

Lady Gaga Brandon Maxwell imzalı 4 farklı tasarımla katıldı. Tasarımlar abartılı olmalarına rağmen şık olmayı başarmışlardı. Makyajı ve kırmızı halıdaki mini şovları da büyüleyiciydi.

Katy Perry; galaya, şamdan ve çizburger olarak 2 farklı kostümle katıldı. Kostümleri kadar ayakkabıları da kostümlerle sağladıkları bütünsellikleriyle nefes kesti.

Katy Perry Met Gala

Jared Leto tek başına son derece mükemmelken kendisinden bir tane daha yaptırmış. Kostümü ve aksesuar olarak taşıdığı kafası için kreasyonun yaratıcısı Gucci'ye teşekkürlerini sundu.

Jared Leto Met Gala

Met Gala her sene olduğu gibi hayatlarımıza bir virgül koymayı başardı. Can sıkıcı hayatlarımıza gömdüğümüz kafalarımızı birkaç dakikalığına da olsa kendisine çevirmemizi sağladı.

Şaşırtıcı ve nefes kesici pek çok isim olduğu gibi sıradan ve bu haliyle Met Gala'ya hiç yakışmayan pek çok isim de vardı. Ancak rahat oynayamıyorum. Malumunuz yerim dar.

Yepyeni galalarda görüşmek üzere.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.