0
KATEGORİ
BEDEN

RENK
FİYAT

Kullanıcı hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip etmek, fırsatlardan faydalanmak ve gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş. Hemen Alışverişe Başlayın
KIŞLIK ÜRÜNLERDE NET %40 İNDİRİM + 50 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SON YAZILAR

Marangozlar Görev Başına!


Çoraplar saklandıkları yerden bir bir çıkıyor ve kombinlerimizin vazgeçilmez parçası olarak hak ettikleri konuma ulaşıyor. Marangozlara da yeni sevdamız çoraplara dev dolaplar yapmak düşüyor.

Kırmızı, mavi, yeşil... Hatta fuşya ve cam göbeği. Geleneksel motifler, çılgın emojiler, kişisel mesajlar. Geçti artık “ayağımı sıcak tutsun, bana yeter” kafası. Çoraplar harekete geçti ve geri çekilecek gibi durmuyorlar.

Moda zaman zaman arkasını dönmeye, tozlu sayfaları karıştırmaya çok meyilli. Yine yaptı aynı şeyi, ancak 80'li yıllardan geri döndüğünde valizinde çoraplar da vardı. Çoraplarımızın başımızın üstünde yeri var. Mecazen elbette;) Niye böyle dedim? Çünkü fiyat performans açısından yaklaşıldığında mucize bir ürün. 80'lerin modası olan ve bugün 15 TL'ye aldığınız bir file çorabı 10'a yakın kombinde kullanıyor, kombininizi “şık” olmaktan ileriye taşıyor ve sayesinde iz bırakır bir hale geliyorsunuz

80'lerin modası olan mom model - yüksek bel jeanler de sokaklarda arz-ı endam etmeye başladı. Ancak bu defa durum biraz farklı. Paçaların hemen biraz altında rengarenk çoraplar selamlıyor bizleri.

Hal böyle olunca, 2019 yazını daha bir iple çekiyoruz. Sokakları canlı, renkli, neşeli çorapların fethetmesini keyifle izleyeceğiz.

Madame Bounet