50 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

Hakkımızda

Şirket Geçmişi

1986 yılından sonra başlattığı ihracata yönelik çalışmalarıyla en iyi sonuçlara ulaşmıştır ve şimdi 2008 yılında Bross Socks adı altında aynı profesyonel geçmiş ve son teknoloji makina parkuru ile Türkiye'deki ilk önde gelen ihracatçılarından biri olmayı hedeflemektedir.

Sertifikalar

ISO 2008, ORGANIC EXCHANGE, OE 100, OKOTEX, BSCI, SEDEX

Misyon ve Vizyon

Bross Socks'un amacı müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılayacak ürünler ve hizmetler sağlamaktır. Çevre bilincine ve topluma katkıya bu süreçte önem verilecektir.

İş Ahlakı

Bross Socks, şirketimizin temel değerlerine dayalı bir iş ahlakı geliştirmiştir: kalite, dürüstlük ve bütünlük, yenilikçilik ve iyileştirme, saygı ve itibar. Bu temel değerlerle Bross Socks, bu tür yasa ve yönetmeliklere uymak için politikalar ve prosedürler üretmiştir ve düzenleyici yükümlülüklerine aykırı olan veya bölgesel yasaları ihlal eden hiçbir iş fırsatını takip etmeyecektir.

İhracat Bölgeleri

Avrupa Ülkeleri, A.B.D., Kanada, Rusya, Orta Doğu, Balkan Ülkeleri, Doğu Avrupa.

Fabrika Alanı

25,000 m2

Ürün Çeşitleri

Klasik bayan, erkek, çocuk, bebek çorap. Bayan, çocuk, bebek külotlu, bileklik, saç bandı, tozluk, makosin, dans ayakkabıları, slipper, bacak ısıtıcı ve ev ayakkabıları gibi bazı özel ürünler.

Kullanılan Temel İplikler

Pamuk, kaşmir, akrilik, elastan, yün, modal, viskon, soya ipliği, bambu, organik pamuk.