sadsad x
asdasd

Masks

Filter
Filtre

Medikal

Mikroplara ve bakterilere karşı koruma elde edebilmek için yararlanabileceğiniz maske çeşitleri arasında yıkanabilir ve tek kullanımlık maskeler yer alır. Bu maskeler arasında aynı zamanda çoraplarla birlikte kombinleyebileceğiniz takım halindeki seçenekler de vardır. Birbirinden farklı tasarımlara sahip yapılara sahip yıkanabilir maske çeşitleri arasından sizler de kendi tarzınıza ve kullanım alanınıza uygun olanları seçebilirsiniz. Ürünleri seçerken tıbbi açıdan geçerliliği olup olmadığına bakarak kullanım alanına uygun şekilde hareket etmelisiniz. Cerrahi ve medikal maskeler sağlığınızı güven altına alabilmenize yardımcı olur.

Terletmeyen özel kumaşıyla dikkat çeken maskeler sıcak günleri rahat bir şekilde geçirebilmenizi sağlar ve yüzünüzde terlemeye yol açmaz. Cilde zarar vermeyecek baskılar desenler ve renkler içeren maskeler arasında erkek, kadın, unisex ve çocuklar için ayrı modeller bulabilirsiniz. Kumaş kısımları yüze tam olarak oturan ve asla sıkmayan ürünler sizlere rahat bir şekilde nefes alabilmenin özgürlüğünü en şık şekilde sunar.

Yıkanabilir olan maskeler, gelişmiş ip tasarımları sayesinde esneme payıyla konforlu ve işlevsel bir kullanım imkanını sizlere sunar. Fakat ürünlerin tıbbi geçerliliği olmadığı için kullanım alanlarına uygun seçilmesi gerekir.

Dış ortamla temas etmenizi engelleyen maskelerin yumuşak dokuları cildinizde kaşınma yapmaz. Ergonomik tasarımı yüzünüzü kavrarken sizleri asla rahatsız etmez. Üç katmanlı özel maskeler arasında burun telli olan seçenekler vardır. Yumuşak kulak lastikli olan tasarımlar yüksek bakteri filtrasyonuna sahiptir.

Sağlık Bakanlığı onaylı olan ve yerli üretime sahip olan maskelerle güvenilir bir gün geçirebilirsiniz. Desenli ve yıkanabilir ürünlerle de stilinizi en iyi şekilde tamamlayabilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Moda dünyasından ilham alınarak tasarlanan yıkanabilir maske seçenekleriyle tarzınızı sağlıklı bir şekilde oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Tek kullanımlık maskeleri ise hızlıca dışarıya çıkmanız gereken durumlarda kullanabilirsiniz. Yalnızca tek sefer kullanılması gereken maskeler arasında da farklı renk seçenekleri bulabilmeniz mümkündür. Maske çeşitlerinin yanında farklı kutu tasarımlarına sahip kolonyalı mendilleri de bulabilirsiniz. Birbirinden güzel kokulara sahip kolonyalı mendilleri medikal maskelerin yanında destekleyici bir hijyen ürünü olarak kullanabilirsiniz.

Birden fazla türde maske tercih ederek her güne özel bir ürün kullanabilme imkanı elde edebilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz maskelere kombinlerinizde yer ayırabilirsiniz. Kaliteli ve yumuşak dokularıyla dikkatleri üzerine çeken maske çeşitleriyle girdiğiniz her yerde tarzınızla ön plana çıkabilirsiniz. Kullanımı son derece pratik ve rahat olan maskeleri isterseniz set olarak da tercih edebilir ve eşsiz bir bütünlük elde edebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.