sadsad x
asdasd

Bebek Havlusu

Filtre
Filtre

Bebeğinize eşsiz bir bakım gerçekleştirebileceğiniz ve bebeğinizin farklı hastalıklara yakalanmasını engelleyebilen ürünler, ebeveynlerin en önemli ihtiyaçları arasında bulunuyor. Bebek bakımında ihtiyaç duyulan ürünler arasında ise ilk sırada bebek havluları yer alıyor. Her yaş grubundaki bebek için ayrı şekilde tasarlanan havlular, üst düzey kalitesi ve konforuyla bebeğinizin hassas cildine ipeksi bir dokunuş gerçekleştiriyor.

 

İşlevsel ve Şık Bebek Havluları

Banyo sonrasında bebeklerin hızlıca kurulanabilmesini sağlayan bebek havlusu modelleri aynı zamanda bebeğinizin cilt problemlerinden ve üşümeye bağlı sağlık sorunlarından korunabilmesini de sağlıyor. Birbirinden şık tasarımlara sahip bebek havluları zengin tasarım seçenekleriyle her tarza ve beğeniye hitap etmeyi başarıyor.

Kız ve erkek bebekler için ayrı ayrı dizayn edilen bebek havluları aynı zamanda canlı ve etkileyici desenleriyle de süslenerek sizlere sunuluyor. Bebeklerin renkli dünyalarına hitap eden sevimli görünüme sahip bebek havluları, bebek odasındaki diğer eşyalarla eşsiz bir uyumluluk yakalıyor.

Emici özelliklere sahip dayanıklı bebek havluları her gün pratik bir şekilde kullanılabilecek yapıya sahip olabilecek şekilde tasarlanıyor. Kolay kolay deforme olmayan ve doğru temizlendiği zaman ilk günkü formunu uzun süre boyunca koruyabilen bebek havluları zamana meydan okuyor.

Kolay temizlenebilir bebek havlusu modelleri leke tutmayan yapıları sayesinde sizlere temizlik açısından avantaj sunuyor. Hem çamaşır makinesinde hem elde rahatça yıkayabileceğiniz havlular, kısa süre içerisinde kuruyarak tekrar kullanabileceğiniz hale geliyor. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz her an kolay bir şekilde yararlanabileceğiniz havlular, her an kullanıma hazır duruyor.

 

Bebek Havlusu Çeşitleri 

Farklı boyut seçeneklerine sahip havlular bebeğinizin gelişme sürecine en iyi şekilde eşlik ediyor. Bebek havlularının bazı kısımları, yumuşak dokulu malzemelerle tasarlanıyor. Bu özellik havluların kullanışlı yapıya sahip olabilmesini sağlıyor. Bebeklere özel olabilecek şekilde üretilen bebek havluları sertleşmeyen yapısıyla uzun süre boyunca rahatça kullanılıyor.

Yüksek bir emiciliğe sahip olan bebek havluları, bebeğinizin vücudunu en iyi şekilde kaplıyor. Bebeklere özel havlu modelleri, bebeğinizi yıkadıktan sonra doğrudan ıslak vücuda sarılarak kullanılabiliyor. Bebeğinizin cildinde kalan su damlacıkları saniyeler içerisinde emiliyor ve bebeğinizin cildi kuruyor. Böylelikle çocuğunuzun duş sonrasında üşümesi gibi problemler de ortadan kaldırılıyor.

Kurulama süresini ciddi bir şekilde kısaltabilen şık ve konforlu bebek havluları, bebeğinizin kıyafetlerini zaman kaybetmeden giydirebilmenize imkan tanıyor. Bebek havlusu modellerini seçerken özellikle boyutlarına dikkat edilmesi gerekiyor. Birbirinden farklı boyutlara sahip ürünler arasında yenidoğan bebekler için uygun modeller de bulunuyor. Yenidoğan bebekler genel olarak 50 cm boyunda olduğu için bu bebeklere uygun olabilecek havlular 70x80 gibi ölçülerde tasarlanıyor. Bu detaylara dikkat ederek doğru boyut seçimi kolayca yapılabiliyor.

 

Bebek Havlusu Fiyatları

Bebekleri için en iyisini tercih etmek isteyen ebeveynlerin gözdesi haline gelen özel havlu modelleri, bebeklerin hassas cildine titiz bir incelikle yaklaşabilmenizi sağlıyor. İçeriğinde bebeklerin sağlığına zarar verebilecek herhangi bir zararlı madde içermeyen havlular bebeklerin cildiyle dost olabilecek şekilde tasarlanıyor.

Bebek havluları geniş kullanım alanlarıyla da birçok kişi tarafından tercih sebebi oluyor. Her bir tasarım ayrıntısı en titiz şekilde değerlendirilen havlular sade, desenli ve daha birçok farklı formda tasarlanarak sizlere sunuluyor. Doğru şekilde seçildiği ve kullanıldığı takdirde uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunan havluları inceleyerek sizler de bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

Bebek havlusu fiyatları arasında farklı fiyat seçenekleri bulunuyor. Fiyatlar seçeceğiniz ürünün tasarım özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Konforlu ve şık ürünler sayesinde bebeklerinizin dünyasına hitap edebilir ve banyo keyfini her zamankinden daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.